Home Porady Ma 64 lata i wszyscy zazdroszczą jej twarzy, na której nie ma śladu zmarszczek. W końcu zdradziła swoją tajemnicę.
7.23K

Ma 64 lata i wszyscy zazdroszczą jej twarzy, na której nie ma śladu zmarszczek. W końcu zdradziła swoją tajemnicę.

Większość z nas ma ją w domowej apteczce. Używamy jej właściwie na wszystko od bólu głowy, przeziębienie czy grypę, aż po problemy z sercem i zapobieganie tworzeniu skrzepów we krwi. Mowa o aspirynie.

Sekretem jej skuteczności jest jeden składniki: kwas salicylowy. Aspiryna ma sporo zastosowań, ale czy wiedzieliście, że idealnie nadaje się również do poprawy stanu skóry?

Oto trzy niezwykłe przepisy na maseczki, które odżywią skórę, poprawią jej witalność i usuną zmarszczki.

Domowa maseczka z cytryną i aspiryną

Składniki:

  • 3 aspiryny
  • 3 łyżki soku z cytryny

Sposób przygotowania:

Zmiażdż tabletki i połącz z sokiem, aby uzyskać jednolitą pastę. Nałóż maseczkę na twarz i zostaw na 10 minut. Na koniec zmyj ją chłodną wodą.

Domowa maseczka z aspiryną, miodem i jogurtem

Składniki:

  • 5 aspiryn
  • 2 łyżki miodu
  • 1 łyżka jogurtu naturalnego

Sposób przygotowania:

Umyj twarz chłodną wodą, namocz ściereczkę w czystej wodzie i włóż do kuchenki mikrofalowej na 30 sekund. Wyciągnij ścierkę z kuchenki i rozłóż na twarzy na 10 minut. Dzięki temu otworzą się pory, a maseczka będzie skuteczniejsza. Po tym czasie osusz twarz i nałóż maseczkę. Zostaw ją na pół godziny i zmyj chłodną wodą. Nie zapomnij po wszystkim nałożyć na skórę nawilżacza.

Domowa maseczka z aspiryną i wodą

Składniki:

  • 3 aspiryny
  • 3 łyżki ciepłej wody

Sposób przygotowania:

Rozpuść aspirynę w wodzie, a następnie nałóż maseczkę na twarz i zostaw na 10 minut. Po tym czasie zmyj maseczkę chłodną wodą.

Twoja reakcja?

Super
Super
128
Ha ha
Ha ha
50
Wow
Wow
96
Smutny
Smutny
97
Zły
Zły
116

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz