Home Wideo Odkrywamy druzgocącą prawdę: rak to nie choroba, a bardzo dochodowy interes.

Odkrywamy druzgocącą prawdę: rak to nie choroba, a bardzo dochodowy interes.

Nowotworów boi się każdy z nas. Mało jest ludzi, którzy nie mają lub nie mieli w swoim otoczeniu kogoś chorego na raka.

Leczenie kosztuje ogromne pieniądze, a pacjenci wokół umierają wycieńczeni nie tyle samą chorobą, co stosowanymi rodzajami terapii, które sieją spustoszenie w organizmie. Nowotwory jednak to nie choroba, a dochodowy biznes.

Rak nie wybiera. Nie rozróżnia wieku, płci ani statusu społecznego. Jego ofiarą może być dosłownie każdy. Rak to jednak nie choroba, a konsekwencja. Konsekwencja stresu, niedoboru witaminy B17, witamin C i D oraz magnezu w tkankach, roli PP i B2 w rozwoju komórek nowotworowych. Medycyna jednak skupia się na walce z guzem, który jest skutkiem choroby, a nie jej przyczyną.

Czy wiesz, że tylko 5% wszystkich środków przeznaczanych na walkę z nowotworami przeznaczone jest na badania nad przyczynami ich powstawania?

Nikomu nie zależy na tym, aby podjąć działania prewencyjne, aby chronić nas przed rakiem. Nie chodzi nawet o to, aby go wyleczyć. Przed wszystkim chodzi o to, żeby go leczyć. Im dłużej, tym lepiej.

Robi się to bardzo skutecznie. Wszystkie statystki są wręcz przerażające. Mimo rosnących wydatków na leczenie, co roku przybywa kolejnych chorych i umierających.

Od lat lekarze mówią o pozytywnych rezultatach terapii z zastosowaniem suplementacji witaminy C czy B17 oraz odcinaniu komórkom rakowym dopływu glukozy.

Dr Otto Warburg publikował wyniki badań na ten temat już 80 lat temu. Otrzymał nawet za nie nagrodę Nobla. Jego badania zostały powtórzone trzykrotnie przez trzy różne ośrodki badawcze, potwierdzając jego odkrycia.

W oficjalnej medycynie nie zmieniło się jednak nic. Dlaczego?

Posłuchajcie, co na ten temat mówi Dr Leonard Coldwell:

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz