Home Film Pamiętacie niesfornego Piotrusia? Dzisiaj prowadzi zupełnie inne życie. Czy wystąpi w trzeciej części filmu „Kogel-mogel”?

Pamiętacie niesfornego Piotrusia? Dzisiaj prowadzi zupełnie inne życie. Czy wystąpi w trzeciej części filmu „Kogel-mogel”?

Chyba każdy pamięta małego Piotrusia, syna docenta Mariana i Basi Wolańskich, który nie słuchał nikogo oprócz swojej opiekunki Kasi.

W rolę Piotrusia wcielił się Maciej Koterski, bratanek Marka Koterskiego, często mylony z jego synem Michałem (Miśkiem) Koterskim. Maciek zagrał w obydwu częściach filmu „Kogel-mogel”, a później nie kontynuował już swojej kariery aktorskiej. Od kilkunastu lat mieszka w Australii.

Kiedy Ilona Łepkowska zapowiedziała, że napisze scenariusz do trzeciej części filmu, widzowie byli niezwykle ciekawi, czy Piotrusia zagra ten sam aktor. Okazuje się, że nie. Według zapowiedzi, w rolę 30-letniego Piotrusia wcieli się Mikołaj Roznerski lub Piotr Stramowski.

To jednak nie koniec zmian. Aktor grający Pawła Zawadę (męża Kasi) zmarł nagle w 2008 roku. Jego ciało zostało odnalezione w jednym z hoteli w okolicach Łodzi. Przyczyny śmierci nie zostały ujawnione.

Nie żyje też babcia Wolańska, w którą wcielała się Małgorzata Lorentowicz.

Jerzy Turek również zmarł. Wcielał się w rolę ojca Kasi.

Smutne wydarzenia dotknęły także odtwórczynię głównej roli, Grażynę Błęcką-Kolską.

Najpierw rozwód, a później w 2014 roku tragiczny wypadek, w którym zginęła jej córka Zuzanna, a w grudniu 2014 roku sąd uznał iż kobieta jest winna spowodowania wypadku i skazał ją na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Jak sądzicie, czy producentom uda się stworzyć kolejny kultowy film, do którego będziemy z przyjemnością wracać przez lata?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz