Home ludzie Ta 8-latka jest tak bardzo wyjątkowa, że agencje modelek się o nią zabijają. Kiedy ją zobaczysz, zrozumiesz dlaczego.
6.30K

Ta 8-latka jest tak bardzo wyjątkowa, że agencje modelek się o nią zabijają. Kiedy ją zobaczysz, zrozumiesz dlaczego.

Nariyana z pozoru jest zwykłą ośmiolatką. Chodzi do szkoły i bawi się z koleżankami, jak każda normalna dziewczynka w jej wieku.

W jej wyglądzie jest jednak coś, co sprawia, że już teraz interesują się nią agencje reklamowe z całego świata.

To, co sprawia, że dziewczynka jest taka wyjątkowa, to jej choroba. Nariyana choruje na albinizm, oznacza to, że w jej skórze, oczach i włosach brakuje melaniny. Osoby z tą przypadłością mają bardzo bladą skórą, jasnymi włosami, rzęsami i brwiami, a także nadwrażliwością na słońce.

Jednak nieszczęście, które ją dotknęło, sprawia że jest ona tak niezwykła.

Jej delikatna twarz w połączeniu ze specyficzną urodą albinosów sprawia, że Nariyana wygląda niczym porcelanowa lalka. Jej uroda zachwyca. Zwróciły na to uwagę również agencje modelek, które liczą na sesje z udziałem „Syberyjskiej Królewny Śnieżki”, jak zwykło się ją nazywać.

Niestety fotografowie muszą ustawić się w długiej kolejce i czekać. Matka ośmiolatki uważa, że dziewczynka jest jeszcze za młoda i pilnuje, aby nie zatraciła się w modelingu, a skupiła na nauce i dzieciństwie.

Rzadko kiedy zgadza się na sesje zdjęciowe z udziałem córki, ale zrobiła wyjątek dla Vadima Rufowa. Efekty sesji można podziwiać na zamieszczonych zdjęciach.

View this post on Instagram

Два океана. С самого начала у меня не было никакого желания фотографировать её в детском образе. Пускай так детские фотографы фотографируют🙈 На удивление она меня поняла сразу и мы сделали много красивых фотографий. @lenevalena уникальный ребёнок. Таких очень мало. Немного сложновато было, так как глазки у неё очень чувствительные к свету. Но она большая молодец, сделала всё так, как надо✊😎 #якутяночка #нарияна #альбинос #красавица

A post shared by ФОТОГРАФ ЯКУТСК (@vadim_rufov) on

Twoja reakcja?

Super
Super
41
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
30
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz