Home Inspirujące Sąsiedzi nie mieli pojęcia dlaczego wbił 6 drewnianych pali w ziemię. Kiedy zobaczyli efekt końcowy, byli w ciężkim szoku.

Sąsiedzi nie mieli pojęcia dlaczego wbił 6 drewnianych pali w ziemię. Kiedy zobaczyli efekt końcowy, byli w ciężkim szoku.

Zastanawiałeś się kiedyś, co zrobisz ze swoim podwórkiem, gdy Twoje dzieci wyrosną już z zestawu huśtawek? Ten facet musiał stawić czoła temu wyzwaniu.

Zdemontował stare huśtawki i sprzedał je, a za uzyskane pieniądze zrealizował swój genialny projekt. Chciał stworzyć coś, co skłoniło by jego rodzinę do spędzania czasu razem na świeżym powietrzu.

Najpierw zaczął od kilku kawałków drewna. Utworzył z nich sześciokąt, który określił rozmiar i obwód altany. Nie wygląda zbyt obiecująco…

Później w ziemi wykopał dziury i wbił w nie 6 drewnianych pali. To miało wzmocnić konstrukcje i być w stanie utrzymać huśtawki.

Teraz trzeba było wypoziomować konstrukcję. W tym celu użył sześciokąta z początku i manewrując nim ustawiał poziom.

Kiedy wszystko było już przykręcone i zakotwiczone na swoim miejscu, wysypał nieco żwiru do każdej dziury. To w przyszłości miało pomóc uniknąć problemów drenażowych. Pozostałą część dziur wypełnił betonem i usztywnił całą konstrukcję.

Gdy już wszystko było suche, oszlifował każdy pal i dodał poprzeczne belki w kształcie sześciokąta na szczyt konstrukcji. Miały poprawić stabilność.

Następnie pomalował całą konstrukcję według własnego gustu i posprzątał teren wokół niej. Na samym środku, zbudował z kamieni i bloczków betonowych miejsce na ognisko. Zabezpieczył bloki klejem, aby zapewnić długotrwałą trwałość.

Teraz można było zwiesić huśtawki. Świetne, prawda?

Ta urocza altanka stała się teraz miejscem codziennych spotkań rodziny i wzbudziła zazdrość u sąsiadów. Jego dzieci przychodzą tutaj z przyjaciółmi, odrabiają lekcje i relaksują się.

Co sądzisz o tym pomyśle?

Twoja reakcja?

Super
Super
82
Ha ha
Ha ha
22
Wow
Wow
28
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
22

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz