Home ludzie Harry i Meghan byli pod wrażeniem, gdy 19-latka wręczyła im ten niezwykły prezent.

Harry i Meghan byli pod wrażeniem, gdy 19-latka wręczyła im ten niezwykły prezent.

Książę Harry i Meghan Markle byli jakiś czas tamu w swojej pierwszej podróży poza granicami Wielkie Brytanii od czasu ich ślubu 18 maja 2018.

W lipcu rozpoczęli swoją trasę dwudniową wycieczką do Irlandii. Powitały ich tysiące Irlandczyków. Jednak pewna 19-latka skradł całe show dzięki swojej niespodziance, którą przygotowała specjalnie dla królewskiej pary.

19-letnia Chloe Mullins przygotowywała się na spotkanie z księciem i jego wybranką tygodniami. Najmłodszy syn księżnej Diany i Meghan spotkali się z obywatelami Irlandii, gdy spędzali dwa dni na wyspie.

Chloe stała w tłumie ze specjalnym prezentem, który przygotowała dla księżnej. Wyciągnęła rękę i na szczęście przykuła uwagę pary.

Chloe spędziła sporo czasu szkicując obraz królewskiej pary z nadzieją, że przyjmą i docenią jej prezent.

Oto rysunek:

Bardzo ładnie wykonane, prawda?

Księżna zdecydowanie tak właśnie uważa, co można wywnioskować po jej wyrazie twarzy. Zdjęcia Meghan pokazują, że jest bardzo pozytywnie zaskoczona i pod wrażeniem.

Po tym wydarzeniu Chloe podzieliła się szczegółami wydarzenia na Twitterze:

– „Wzięli mój rysunek. Książę spytał ‚na pewno możemy go wziąć?’. Policjanci powiedzieli mi, że para nie może przyjmować prezentów i wtedy Harry zobaczył to i zapytał ‚ty to narysowałaś?’. Zawołał Meghan i rozmawiałam z nimi, i zapytali czy mogą go zatrzymać, a ja stwierdziłam ‚proszę, weźcie go’.”

– „Dorysowałaś mi nieco włosów” – zaśmiał się książę, a wraz z nim jego wybranka.

Możecie zobaczyć reakcję księcia i księżnej na poniższym filmiku.

Piękny prezent. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak wiele czasu i wysiłku Chloe włożyła w ten obraz. Bardzo dobrze, że udało się jej zwrócić uwagę królewskiej pary, bo szkoda byłoby, gdyby ten rysunek został pominięty.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz