Home Niesamowite Ten chłopak był martwy przez 20 minut. Nagle wrócił mu puls. To, co powiedział później jest szokujące.

Ten chłopak był martwy przez 20 minut. Nagle wrócił mu puls. To, co powiedział później jest szokujące.

Kiedy Zack Clements miał 17 lat stracił przytomność podczas lekcji WF-u. Okazało się, że doszło u niego do zatrzymania akcji serca.

W ciągu kilku sekund ten zdrowy, aktywny nastolatek leżał na ziemi i nie dawał żadnych oznak życia.

Przez 20 minut chłopak nie miał pulsu. Był w stanie śmierci klinicznej. Gdy lekarze byli już gotowi ogłosić zgon, nagle wrócił mu puls. Zack żył i po trzech dniach wybudził się ze śpiączki, bez najmniejszych oznak uszkodzenia mózgu.

To, co nastolatek powiedział po obudzeniu się zszokowało jego rodzinę. Zaczął relacjonować to, czego doświadczył w ciągu 20 minut „śmierci” i wszyscy dosłownie przecierali oczy z niedowierzania.

Zack miał objawienie. Widział mężczyznę z długimi, brązowymi włosami i brodą. Zrozumiał, że to Jezus. Jezus podszedł do chłopca, położył mu dłoń na ramieniu i powiedział, że wszystko będzie dobrze. Nastolatek poczuł wtedy, jak ogarnia go spokój. Rodzice Zacka wierzą mu i uznają zdarzenie za prawdziwy cud.

Niedowiarkowie powiedzą, że albo chłopak kłamie, albo po prostu śnił. My chcemy jednak wierzyć, że ktoś jednak nad nim czuwał. Co sądzicie na ten temat?

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
420
Ha ha
Ha ha
26
Wow
Wow
119
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz