Home Niesamowite Jasnowidz Jackowski już wie, jak będzie wyglądać nadchodząca zima. Nie każdy będzie zadowolony.

Jasnowidz Jackowski już wie, jak będzie wyglądać nadchodząca zima. Nie każdy będzie zadowolony.

Wakacje już za nami, a zima powoli zaczyna gościć w naszym kraju.

Nie możemy jednak zapominać o tym, że pogoda uwielbia płatać figle i nigdy nie wiadomo, jak mroźnej pogody możemy się spodziewać. Swoją prognozą na okres zimowy podzielił się słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski, który niejednokrotnie zaskoczył już nas swoimi przepowiedniami.

Jakiej zimy możemy spodziewać się w tym roku? Pytanie to zadało sobie pewnie już wielu z Was. Mroźna i śnieżna czy może ciepła i krótsza niż się spodziewamy? Mimo iż meteorolodzy nie pokusili się jeszcze o pierwsze prognozy, swoją przepowiednie na ten okres wygłosił Krzysztof Jackowski.

Twierdzi on, że pierwsze przejawy zimy zaczną pojawiać się już w październiku. Astronomiczna zima rozpoczyna się dopiero 21 grudnia, ale Jackowski w wywiadzie powiedział:

– „Zima w tym roku będzie anomalią. W moim odczuciu najzimniejsza pora roku zmiesza się z jesienią. Czeka nas bardzo chłodna i śnieżna zima. Pierwsze symptomy możemy odczuwać już w październiku. Ten miesiąc będzie bardzo nietypowy. Z kolei w listopadzie aż takich anomalii nie będzie. Moim zdaniem w grudniu i w styczniu może być bardzo śnieżnie. Temperatury nie będą zbyt niskie, raczej typowe jak na tę porę roku”

Wierzycie w słowa jasnowidza?

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz