Home Poruszające Przerażona suczka ma być uśpiona. Zobacz tylko jej poruszającą reakcję, gdy orientuje się, że jest uratowana.

Przerażona suczka ma być uśpiona. Zobacz tylko jej poruszającą reakcję, gdy orientuje się, że jest uratowana.

Przykry fakt jest niestety taki, że wiele psów trafia do schronisk niedożywionych i w złym stanie. Boleśnie jest patrzeć, jak zwierzaki cierpią, aż do stanu, gdy ledwo stoją na nogach.

Niektóre niezależnie od tego jak były traktowane z zaufaniem pochodzą do ratowników, a inne chowają się ze strachu.

Nie możemy sobie wyobrazić jak można chcieć skrzywdzić zwierzę. Dodatkowo nie mamy pojęcia, jak niektórzy mogą czerpać z tego przyjemność.

Psy posiadają szósty zmysł, który pomaga im wyczuć czy ludzie, którzy się do nich zbliżają są dobrzy czy źli.

Ci którzy pracują ze zwierzakami rozumieją, jak ważne jest pozwolić takiemu stworzeniu wykonać pierwszy ruch. Oczywiście istnieje chęć pogłaskania czy poklepania psa, aby pokazać, że nie mamy złych zamiarów, ale to nie zawsze najlepsza opcja.

Niektórzy nie rozumieją, że pies, który był źle traktowany, może poczuć się zagrożony, gdy zbliża się do niego obca osoba.

Edie, porzucona kundelka, czekała na eutanazję. Bała się ludzi i dużo czasu minęło od momentu, gdy ktoś o nią dbał. Jej sierść była w strasznym stanie i była mocno niedożywiona.

Potrzeba było prawdziwego miłośnika zwierząt, aby Edie otrzymała drugą szansę.

Pierwsza część poniższego nagrania jest naprawdę ciężka do oglądania. Edie tak bardzo się boi, że nie wie, co ze sobą zrobić. Cała się trzęsie i szczeka, aby odstraszyć mężczyznę, który zdaje się jej być zagrożeniem.

W końcu jednak udaje się ją ujarzmić, odbierając jej możliwość ucieczki i mężczyzna może do niej podejść.

Nie trzeba dużo czasu, aby psina zaufała człowiekowi. Edie zaczyna rozumieć, że mężczyzna nie chce jej skrzywdzić, ale pomóc. Moment, w którym do psa dochodzi, że nie zostanie uśpiony jest niemal widoczny gołym okiem.

Nagranie możesz obejrzeć poniżej:

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz