Home Poruszające Mężczyzna obserwuje listonosza i widzi, że robi coś, czego nie można było zignorować.

Mężczyzna obserwuje listonosza i widzi, że robi coś, czego nie można było zignorować.

W społeczeństwie są cisi bohaterowie, którzy dostarczają nasze przesyłki nieważne czy jest upał, pada, czy mamy zamieć.

Oczywiście mowa o listonoszach. Dostarczanie przesyłek niekoniecznie jest najbardziej przyjemną pracą, ale od momentu, w którym ludzie postanowili kontaktować się na większe dystanse, jest niezmiernie ważna.

Może być ona również bardzo stresująca. Ale nawet przy napiętym grafiku pewien listonosz znalazł chwilę, aby zatrzymać się na moment i zrobić coś, co rozeszło się po całym świecie.

Robert Franklin, który pracuje w Rochester, rozwoził właśnie przesyłki. Zauważył, że jeden z klientów wywiesza właśnie flagę państwową na swoim podwórku.

Robert, który jest weteranem wojennym, wyskoczył z samochodu i zaoferował swoją pomoc.

Właściciel posesji grzecznie odrzucił propozycję, ale Robert nie ruszył się z miejsca.

Ku zdziwieniu mieszkańca, Robert zasalutował fladze i robił to dopóki nie była na szczycie masztu. Piękny pokaz patriotyzmu. Weteran nie ruszył się nawet na centymetr.

Na szczęście sąsiad, Michael Lempert, zdołał zrobić zdjęcie i podzielić się nim w mediach społecznościowych.

Oto co napisał:

– „Byłem na swoim podjeździe, gdy zorientowałem się, że listonosza nie ma w samochodzie, a stoi obok niego, salutując fladze, którą wywieszał mój sąsiad. Zatrzymałem się obok i złapałem za aparat. Zdjąłem czapkę i uwieczniłem ten moment.

Poczekałem, aż flaga była na szczycie masztu i podszedłem, aby się przedstawić i poprosić o pozwolenie na podzielenie się tym zdjęciem oraz podziękować za jego służbę. Wielkie dzięki dla weterana wojennego sierżanta Roberta Franklina, który nadal służy krajowi niezależnie od warunków. On jest manifestacją prawdziwego patriotyzmu, a ja jestem dumny, że go poznałem.”

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz