Home Poruszające Żołnierz spotyka się ze swoim wiernym towarzyszem. Otwiera klatkę z nadzieją, że nadal go pamięta…

Żołnierz spotyka się ze swoim wiernym towarzyszem. Otwiera klatkę z nadzieją, że nadal go pamięta…

W trudnych momentach nawiązujemy mocniejsze więzi z innymi. Tyczy się to zarówno ludzi, jak i zwierząt. Wojskowy pilot Nick Pierzchalski może to potwierdzić.

Nick stacjonował w Iraku, gdzie zmierzyć się musiał z sytuacjami i wyzwaniami jakie ciężko nam sobie nawet wyobrazić.

Ocalił wiele ludzkich żyć, transportując rannych żołnierzy w bezpieczne miejsca. Jego praca może mocno wpłynąć na morale, ale na szczęście Nick poznał przyjaciela, który zmienił wszystko.

Przyjacielem tym został młody, bezdomny pies – Airys. Pewnego dnia szczeniak podbiegł do Nicka i ta dwójka bardzo szybko się zaprzyjaźniła.

Airys został powitany jak członek rodziny w bazie. Bezdomny pies był w strasznym stanie i żołnierze szybko się nim zajęli. Nakarmili i opiekowali podczas gdy dookoła trwała wojna.

Airys był uwielbiany przez wszystkich, ale Nick stworzył szczególną więź z psiakiem, który był wzmacniaczem morale w bazie. Żołnierze zbudowali zwierzakowi nawet własną budę, a Nick i Airys stali się nierozłączni.

Niestety przyszedł dzień, w którym Nick miał wrócić do kraju. Żołnierz nie mógł jednak pogodzić się z tym, że musi zostawić Airys. Wiedział, że musi zabrać ją do domu.

Skontaktował się ze stowarzyszeniem na rzecz zwierząt i poprosił o pomoc.

Minęło wiele czasu, gdy w końcu się udało. Ten poruszający moment został na nasze szczęście uwieczniony na filmie. Widzowie lokalnej stacji telewizyjnej mogli oglądać, jak żołnierz spotyka się ze swoim najlepszym przyjacielem po wielu tygodniach rozłąki.

Z początku Nick był zdenerwowany, że Airys go nie pamięta. Był jednak w błędzie.

Poniżej możesz obejrzeć to ponowne spotkanie. Zwróć uwagę, gdy Nick otwiera klatkę.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz