Home Poruszające Policja odnalazła zaginioną 4-latkę w środku lasu. Obok niej spał dziwny mężczyzna.

Policja odnalazła zaginioną 4-latkę w środku lasu. Obok niej spał dziwny mężczyzna.

Zaginięcie dziecka to koszmar każdego rodzica. Spytaj kogokolwiek, kto stracił swoje dziecko z oczu chociaż na moment.

Ta historia miała miejsce w lutym. Kobieta została zaatakowana przez włamywacza w domu. Napastnik uderzył ją i straciła przytomność. Gdy się ocknęła, zorientowała się, że nie ma jej 4-letniej córeczki. Zniknęła bez śladu.

Włamywacz porwał małą Heidi i zniknął nim policja przybyła na miejsce. Rozpoczęły się poszukiwania. Celem było odnalezienie Heidi za wszelką cenę.

Kobieta miała odebrać dwójkę swoich dzieci ze szkoły tego dnia. Jednak, gdy się nie pojawiła, pracownicy zorientowali się, że coś jest nie tak.

Wezwali policję, która od razu ruszyła do domu kobiety. Włamywacz poważnie ranił ją przed porwaniem 4-letniej córeczki, Heidi Todd.

Jej mama została przewieziona do szpitala gdzie natychmiast ją operowano. W tym samym czasie policja rozpoczęła szeroko zakrojoną akcję mającą na celu odnalezienie i uratowanie Heidi oraz zatrzymanie porywacza.

Lokalna społeczność zaangażowała się w poszukiwania. Starali się odnaleźć jakikolwiek znak świadczący o tym, że dziewczynka nadal żyje. Początkowo jednak poszukiwania spełzły na niczym.

Następnego dnia pracownicy kolei z Alabamy zauważyli coś dziwnego. Samochód stał zaparkowany niedaleko ich miejsca pracy, które znajdowało się głęboko w lesie, z dala od dróg.

Pracownicy szybko poinformowali policję o tym odkryciu, a funkcjonariusze przyjechali to zbadać.

Na miejscu pierwszy zjawił się Rick Oliver. Postanowił ostrożnie podejść do auta, aby nie wystraszyć kogoś, kto może być w środku.

Gdy był już na tyle blisko, aby zajrzeć do środka, zobaczył śpiącego mężczyznę. W pojeździe znajdowała się też mała dziewczynka.

Policjant skonfrontował się z podejrzanym, ale ten zdołał odjechać po oddaniu funkcjonariuszowi dziewczynki.

Następnie doszło do krótkiego pościgu. Jego efektem było zatrzymanie 37-letniego Thomasa Lawtona Evansa. We wrześniu został uznany winnym porwania.

– „To co mogło być dniem ogromnej tragedii okazało się być dniem ogromnej radości” – powiedział burmistrz John Tecklenburg.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz