Home Porady Zatkała się toaleta, a nie masz pod ręką Kreta? Nie martw się, w domu masz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwiązać problem.

Zatkała się toaleta, a nie masz pod ręką Kreta? Nie martw się, w domu masz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwiązać problem.

Zapchana toaleta to problem, który może przytrafić się każdemu. Nie znasz dnia, ani godziny, a jeśli masz pecha może się to zdarzyć, np. przed wizytą gości.

Okazuje się jednak, że nie musisz odwoływać wizyty, a wszystko czego potrzebujesz, aby odetkać toaletę najprawdopodobniej masz w domu. Oto sztuczka, która Cię uratuje.

Jeśli nie masz Kreta albo podobnego środka, wystarczy że zmieszasz płyn do mycia naczyń z ciepłą wodą. Ta prosta mieszanka rozwiąże problem w kilka chwil.

Instrukcje

  1. Podgrzej cztery litry wody. Ma być gorąca, ale nie wrząca.
  2. Wlej do toalety mniej więcej pół kubka płynu do mycia naczyń.
  3. Powoli wlewaj gorącą wodę do toalety.

To wszystko. Proste, prawda?

Pamiętaj, że może upłynąć mniej więcej 15 minut zanim toaleta się udrożni. Jeśli ta metoda nie zadziałała, może to oznaczać, że zator jest poważny. Spróbuj jeszcze raz. Jeśli po dwóch podejściach toaleta nadal się nie udrożniła, oznacza to, że problem jest wyjątkowo poważny i może być wymagana interwencja specjalisty.

Płyn do mycia naczyń w połączeniu z gorącą wodą radzi sobie ze zwykłym zatkaniem dokładnie na takiej samej zasadzie, na jakiej usuwa z naczyń resztki jedzenia.

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz