Home Niesamowite Mężczyzna odnalazł w lesie porzuconą posiadłość. Gdy otwiera drzwi, to co widzi w środku, mrozi mu krew w żyłach.

Mężczyzna odnalazł w lesie porzuconą posiadłość. Gdy otwiera drzwi, to co widzi w środku, mrozi mu krew w żyłach.

Bob Thissen przez całe życie poszukuje porzuconych budynków. Niczego nie da się jednak porównać do tego, co odnalazł kilka lat temu we Francji.

Głęboko w lesie Bob odkrył coś, czego nie da się nazwać po prostu „ukrytym skarbem”. Natknął się na posiadłość, która zdawała się być porzucona od długiego czasu. Spodziewał się pustego, niszczejącego wnętrza. Zamiast tego zastał perfekcyjnie zachowaną przestrzeń. Zdawało się, że w domu zatrzymał się czas, a wszystko wewnątrz czekało na powrót właścicieli.

Łóżka nadal były pościelone, a przepiękne pianino stało i czekało, aż ktoś zacznie na nim grać. Na stołach leżały gazety tak, jakby ktoś je przed chwilą czytał. W szafkach pełno było naczyń. Bob mógł poczuć się jakby przeniósł się w czasie do poprzedniego stulecia.

Pięć lat później Bob wrócił w tamto miejsce i ucieszył się, że wszystko nadal jest w takim samym stanie.

– „Zazwyczaj opuszczone budynki bardzo szybko niszczeją, ponieważ są rozkradane i ludzie często dokonują na nich aktów wandalizmu. To cud, zobaczyć, że prawie nic się tutaj nie zmieniło” – powiedział Bob Caters News Agency.

Bob szacuje, że dom został opuszczony w okolicach 2009 roku. Posiadłość jest tak doskonale zachowana, ponieważ położona jest na uboczu (znajduje się w środku lasu przy swojej własnej polanie).

– „Podejrzewam, że mieszkał tu ktoś starszy, kto zmarł lub przeprowadził się do zwykłego domu. Ludzie Ci prawdopodobnie nie mieli dzieci, czy spadkobierców, a może spadkobiercy nie mieli pojęcia, co zrobić z tak ogromną willą.”

Twoja reakcja?

Super
Super
20
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
44
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz