Home Poruszające 15-latek obronił matkę przed gwałcicielem. Trafił do szpitala, gdzie zmarł…

15-latek obronił matkę przed gwałcicielem. Trafił do szpitala, gdzie zmarł…

15-letni chłopak z Rosji bronił swoją mamę przed mężczyzną, który próbował ją zgwałcić. Wania Krapiwin zdołał uratować kobietę, ale sam doznał poważnych obrażeń.

Wszystko zaczęło się, gdy chłopak wrócić do domu ze szkoły i zastał swojego sąsiada, 37-letniego Romana Pronina, próbującego zaatakować jego mamę. Wania podniósł 6-kilogramowy hantel i chciał uderzyć nim napastnika. Ten jednak zdołał złapać narzędzie i odskoczyć, wcześniej uderzają nastolatka z całej siły.

Policję poinformowali zaniepokojeni sąsiedzi. Wania zapadł w śpiączkę, a jego matka została pchnięta nożem 27 razy. Po zdarzeniu chirurdzy byli zmuszeni usunąć Wani część mózgu i przez 9 miesięcy utrzymywali go w śpiączce. Chłopak po tym okresie był już w stanie rozpoznać swoją pielęgniarkę i mógł spożywać płynne jedzenie. Jak podają media, matka nie odwiedzała chłopca zbyt często.

Po krytyce kobieta broniła swoich działań, mówiąc, że nie mogła się zmusić, by go zobaczyć, ponieważ obwiniała się o atak. Wania miał trafić do szpitala w Hiszpanii, w celu dalszego wyzdrowienia, ale w skutek komplikacji zmarł… 37-latek odpowiedzialny za atak został skazany na 14 lat za próbę morderstwa w maju 2017 roku. Aktualnie musi stawić czoła oskarżeniom o morderstwo po śmierci Wani.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
74
Zły
Zły
42

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz