Home Poruszające 5-letni chłopiec był bity, głodzony i przetrzymywany pod schodami. Ważył ledwie 13 kilogramów.

5-letni chłopiec był bity, głodzony i przetrzymywany pod schodami. Ważył ledwie 13 kilogramów.

Tammi Bleimeyer ze Spring w Teksasie została skazana na 28 lat więzienia po tym, jak odkryto, że więziła swojego pasierba. Zmuszała go do noszenia pieluch, spania w szafie i głodowania.

Życie Jordana mocno odbiegało od tego, co powinno być normą. Dziecko nie było szanowane, a można wręcz powiedzieć o trwającej przez wiele miesięcy przemocy i znęcaniu się psychicznym.

Jordan był zmuszany do spania w małej przestrzeni pod schodami, którą nazwano „pokojem Harry’ego Pottera”. Ani jego ojciec, ani macocha nie widzieli w tym nic złego.

Dopiero po czasie wyszło na jaw to, jak funkcjonował chłopiec i jakie piekło przeżywał. Ojciec nie mógł zagwarantować mu godnych warunków, co więcej wraz z partnerką znęcał się nad 5-latkiem.

Lekarze twierdzili, że Jordan prawie umarł z głodu, ponieważ ważył zaledwie 13 kilogramów, kiedy został uratowany. Pracownicy szpitala porównali to, jak wyglądał chłopiec, do tego, jak wyglądali ludzie w obozach koncentracyjnych… Ojciec Jordana, Bradley Bleimeyer, został skazany na 15 lat pozbawienia wolności, po tym, jak przyznał się do zarzucanych mu czynów. Piekło dziecka wyszło na jaw, gdy 16-letni syn Tammi zgłosił sprawę na policję. Powiedział, że Jordan jest molestowany przez matkę i ojczyma i ciągnie się to od dłuższego czasu.

Kiedy Bleimeyer dowiedziała się o tym, była akurat w 6 miesiącu ciąży. Zabrała Jordana z domu i ukrywała się w motelu. Policja jednak szybko ją znalazła. Chłopiec był pokryty guzami i siniakami oraz miał ostrą niedowagę. Trafił do szpitala, gdzie lekarz powiedział, że doznał „ciężkiego znęcania fizycznego i psychicznego”.

Macocha głodziła go. Nie mógł siedzieć z rodziną przy stole, a ojciec odurzał go, aby chłopak nie płakał z bólu. Jego 16-letni przyrodni brat powiedział policji, że podejrzewa, iż jego matka lub ojczym uderzali głową dziecka o ścianę. Biologiczne dzieci kobiety nie mogły już znieść tego, co robiła ich matka. Przed sądem zeznały, że i tak czekały ze wszystkim o wiele za długo.

– „Jako matka i człowiek bardzo nas zawiodłaś. Mam w sobie uczucie smutku, gniewu, pustki i nie wiem jeszcze czego. To mnie dotyka tak mocno jako Twoje dziecko, że nie masz pojęcia. Jordan jest moim bratem, a Ty zgodziłaś się nim zaopiekować. Nie zrobiłaś tego…”

Jordan po pobycie w szpitalu trafił do biologicznej matki, a pozostałe dzieci zostały przejęte przez Child Protective Services, a nowo narodzone dziecko trafiło do rodziny zastępczej.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
132
Zły
Zły
219

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz