Home ludzie Święty Mikołaj klęczy przed weteranem II Wojny Światowej. Kobieta słyszy jego uwagę i łzy napływają jej do oczu.

Święty Mikołaj klęczy przed weteranem II Wojny Światowej. Kobieta słyszy jego uwagę i łzy napływają jej do oczu.

Gina Wilbur była w centrum handlowym w Wilmington, na świątecznych zakupach, gdy zobaczyła, jak idzie święty Mikołaj.

Postanowiła, że zrobi mu zdjęcie, aby pokazać je swojemu małemu pasierbowi. Jeszcze nie wiedziała, że uchwyci naprawdę niezwykły moment.

Mikołaj sprawił, że kobieta popłakała się, gdy sprawił niespodziankę pewnemu 93-latkowi.

Mikołaj wykonywał swoje obowiązki w centrum handlowym, gdy zauważył 93-letniego Boba Smileya siedzącego samemu. Zatrzymał się na chwilę i podszedł do weterana, aby oddać mu hołd. Uklęknął i powiedział mężczyźnie to, co myślał:

– „Usłyszałam, jak Mikołaj mówi miłym głosem temu panu, że wie, iż ten służył. Uścisnął mu dłoń z wdzięcznością, dziękując za służbę i wrócił do dzieci. Najlepszy moment tego dnia.”

Nie trzeba chyba mówić, że zdjęcie wykonane przez kobietę zyskało ogromną popularność. Ludzie byli poruszeni uchwyconą sceną i od tamtej pory stała się ona prawdziwym hitem internetu.

Co więcej Mikołaj udzielił wywiadu dla Fox 29. Powiedział:

– „Mamy dług wdzięczności wobec takich ludzi, którzy ryzykowali życie, aby chronić innych.”

Bob jest jednym z niewielu weteranów II Wojny Światowej, nadal jest jednak ogromnym optymistą. Wytłumaczył w swoim własnym wywiadzie, że służba nie wymagała od niego jakiejś nadzwyczajnej odwagi. Było to coś, czego oczekiwano od wszystkich chłopców w jego wieku, gdy rozpoczęła się wojna.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz