Home Sztuka Susan Boyle dołączyła do dziecięcego chóru, aby zaśpiewać przepiękną świąteczną piosenkę. Ciarki na plecach murowane.

Susan Boyle dołączyła do dziecięcego chóru, aby zaśpiewać przepiękną świąteczną piosenkę. Ciarki na plecach murowane.

Jeśli jeszcze nie usłyszałeś nigdzie świątecznych piosenek, spokojnie, jeszcze usłyszysz.

Jednak jest jedna, której nie słyszałeś na pewno (a powinieneś), a jest to „Away In A Manger” z nadchodzącego albumu Susan Boyle, pt „The Gift”.

Może pamiętasz Susan Boyle z jej słynnego występu w angielskim Mam Talent w 2008 roku. Wtedy też kobieta w średnim wieku, o której nikt nie słyszał, zachwyciła jury i publiczność swoim potężnym wokalem.

Susan nie ma zamiaru zwalniać tempa. 57-latka zdecydowanie ma talent i twierdzi, że to religia nadała jej kierunek w życiu.

W wywiadzie powiedziała:

– „Wiara jest dla mnie niezwykle ważna na każdym poziomie. Pozwala mi przejść przez momenty, gdy wątpię w siebie i pozwala zrozumieć, że kariera jest darem jaki dostałam od boga. Religia jest dla mnie bardzo ważna i wciąż regularnie uczestniczę w nabożeństwach. Gdy byłam mała, chodziłam do kościoła z rodziną i śpiewałam w chórze. Religia nadaje kierunek mojemu życiu i daje mi dużo radości.”

View this post on Instagram

I am who, I was born to be…✨

A post shared by Official Page of Susan Boyle (@susanboylemusic) on

Na poniższym nagraniu widzimy, jak Susan stoi przed sporym tłumem i wraz z dziecięcym chórem i wykonuje przepiękną piosenkę. Nawet jeśli nie przepadasz za świątecznymi utworami, warto posłuchać tego:

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz