Home Inspirujące 75-latka jest już na emeryturze. Popatrz tylko, jak odwraca się i napina mięśnie…

75-latka jest już na emeryturze. Popatrz tylko, jak odwraca się i napina mięśnie…

Wiek to tylko liczba, a 75-letnia Janice Lorraine jest na to świetnym przykładem.

Babcia kulturystka stała się inspiracją dla tysięcy ludzi na całym świecie. Udowodniła, że można być silnym i pięknym mimo upływających lat.

Kobieta zaczęła startować w międzynarodowych zawodach w 1999 roku, a do dzisiaj zdobyła już 23 tytuły. Jej pozycja jest obecnie niezwykle imponująca, zaś ona sama udowadnia całemu światu ile można osiągnąć pomimo wieku, a dzięki ciężkiej pracy i determinacji.

Babcia trojga wnucząt z Sydney w Australii miażdży wszystkie stereotypy. Pokazuje innym, że nawet starsza osoba może fizycznie osiągnąć wszystko, co tylko przyjdzie jej do głowy.

– „Moim celem nie jest to, aby rywalizować z osobami, które są ode mnie młodsze. Dla mnie, celem jest pokazanie, że takie życie jest możliwe. Moim celem jest motywowanie kobiet w moim wieku, aby żyły w taki sposób, jakiego pragną i nie oglądały się na stereotypy oraz role i oczekiwania, jakie mają wobec nich inni” – powiedziała Janice.

Po zakończeniu kariery psychologa w wieku 55 lat, kobieta postanowiła, że chce zostać kulturystką. Od tamtego momentu zdobyła 12 światowych tytułów i ukończyła mistrzostwa INBA World Pro-Am.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz