Home ludzie Oliwia P. i Mariusz znowu są razem. Kurator zaniepokojony stanem malutkiej Neli.

Oliwia P. i Mariusz znowu są razem. Kurator zaniepokojony stanem malutkiej Neli.

Sprawą Oliwii i jej męża Mariusza żyła cała Polska, a wszystko przez to jak zachowywali się wobec siebie i swojej córki.

Matka miała wykorzystywać dziecko, aby promować się w mediach, a mąż miał zdradzać kobietę i doprowadzić do szaleństwa. O tym jak wyglądała ich relacja poinformowali w czasie licznych wywiadów.

Wracamy do tego tematu, a to za sprawą niepokojących filmików na stronach dla dorosłych, które opublikowali. Jeden z internautów zauważył, że Oliwia prawdopodobnie wróciła do męża, którego sama określała jako tyrana, a do tego nagrywa z nim wulgarne filmy, z których czerpią korzyści finansowe.

O życie Oliwii niepokoi się jej matka, która w reportażu powiedziała kilka zdań na temat relacji z córką.

– „Nie widuję wnuczki. Nie widuję jej, mamy tylko kontakt telefoniczny, ale zawsze w obecności Mariusza.”

Pani Barbara mówi też, że była pewna, iż tak skończy się historia jej córki i że będzie skompromitowana, nie będzie miała życia i wtedy już całkowicie uzależni się od Mariusza.

Reportom ciężko skontaktować się z Oliwią jak i Mariuszem, ale udaje im się to w momencie, gdy oboje stawiają się w sądzie w celu ustalenia tego, kto będzie opiekował się małą Nelią. Złożeniem wniosku w tej sprawie zajął się mąż Oliwii. Poza tym złożył także w prokuraturze zawiadomienie na żonę, że znęca się nad ich dzieckiem. Do materiału dodał filmy, na których słychać Oliwię, która krzyczy do dziecka: „Zamknij się szmato, zdechnij k***wa i umrzyj w cierpieniach. No i czemu się drzesz dalej? Je**ny śmieciu.”

Inaczej sprawa wygląda z perspektywy Oliwii, która twierdzi, że to ona była wykorzystywana przez męża psychicznie, narażona na obelgi, zdradzana i oszukiwana. Mówi, że obiecywał jej złote góry, a nic z tego nie miało racji bytu. Internauci przyjęli stronę męża i to właśnie jemu kibicowali w tym, aby odzyskał prawa do opieki nad córką. Jakie musiało być ich zdziwienie, gdy zorientowali się, że para wróciła do siebie, o czym Oliwia poinformowała na Instagramie.

Zachowanie córki tłumaczy pani Barbara, która twierdzi, że Oliwia została zmanipulowana przez męża, boi się go i wierzy w każde jego słowo.

– „Ona mu wierzy, tak też było, gdy powiedział, że ma 3 mln na koncie, że będzie miała cudowne życie księżniczki.”

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz