Home ludzie Oliwia P. i Mariusz znowu są razem. Kurator zaniepokojony stanem malutkiej Neli.

Oliwia P. i Mariusz znowu są razem. Kurator zaniepokojony stanem malutkiej Neli.

Przed rozprawą reporterka Uwagi weszła do sądu porozmawiać z zainteresowanymi. Oliwia powiedziała nieco więcej od męża. Stwierdziła, że porozmawia z dziennikarką jeśli ta przeleje jej 100,000 zł za wywiad.

– „Mówi się, że moja córka jest materialistką, że ona wszystko robi dla pieniędzy. A ja sądzę, że jest dokładnie odwrotnie. Myślę, że Mariusz zrobi wszystko dla pieniędzy.”

Z reportażu dowiadujemy się też od znajomej Oliwii, że faktycznie kobieta ze swoim małżonkiem występuje przed kamerami, gdzie rozbierają się i dochodzi między nimi do zbliżeń. Nie jest też tajemnicą, że to kolejny raz, gdy młoda matka robi coś takiego za pieniądze. Oliwia sama w wywiadzie dla Uwagi powiedziała, iż mąż zmusza ją do występowania przed kamerkami i pokazywał jej z kim następnym będzie uprawiała seks.

Reporterzy doszli też do informacji, które świadczą o tym, że nie jest to pierwsze wykroczenie Mariusza wobec jego partnerek.

Udało się ustalić, że ma już zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad swoją małżonką, co doprowadziło do tego, że kobieta chciała odebrać sobie życie. Historia tych rodzin wydaje się być bardziej zawiła niż mogło nam się wydawać, jednak najważniejsze jest to, że cierpi na tym mała dziewczynka.

Kurator zauważył, że dziecko nie może odnaleźć się w sytuacji, w której rodzice je postawili, ponownie do siebie wracając. Rzecznik Sądu Okręgowego we Wrocławiu, pani Sylwia Jastrzębska, mówi:

– „Kurator jest zaniepokojony sytuacją dziewczynki, której zachowanie uległo zmianie odkąd rodzice ponownie zamieszkali razem. Kurator jest zaniepokojony informacjami, jakie uzyskuje bezpośrednio zarówno od ojca jak i od matki, co do ich wizji wychowywania dziecka, a także ich oczekiwań.”

Reporterzy ustalili, że kurator złożył wniosek o to, aby umieścić Nelę w rodzinie zastępczej. Zanim jednak to nastąpi, mają odbyć się badania oraz obserwacja rodziny.

Czy kiedykolwiek poznamy prawdę o tej rodzinie?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz