Home Poruszające 9-latek pilnie się uczył i ciężko pracował w gospodarstwie rodziców. Kiedy ojciec dał mu TO, nie mógł powstrzymać łez.

9-latek pilnie się uczył i ciężko pracował w gospodarstwie rodziców. Kiedy ojciec dał mu TO, nie mógł powstrzymać łez.

Dla większości z nas wiek 9 lat to okres beztroski i swobody. Czas, w którym naszym jedynym obowiązkiem jest chodzenie do szkoły i odrabianie prac domowych.

Rodzina małego Kolta nie należy do najbardziej zamożnych. Posiadają małą farmę i nie mogą narzekać na nadmiar rąk do pracy. W gospodarstwie pomagają wszyscy, również dzieci.

Kolt pracuje często do samego wieczora. Chłopak jednak się nie skarży. Gdy wraca ze szkoły, szybko odrabia lekcję i biegnie pomagać rodzicom.

Jedyną rozrywką chłopca jest oglądanie meczów baseballu. Fascynuje go ten sport. Zna wszystkich gracy i wyniki meczów Chicago Cubs, czyli jego ulubionej drużyny.

Rodzice Kolta doceniają to, co robi ich syn, a czego nie muszą robić jego rówieśnicy.

Pewnego dnia ojciec przyszedł do 9-latka, gdy ten pracował akurat w stajni. Wręczył mu kopertę i powiedział:

– „Dzisiejszy dzień był pewnego rodzaju sprawdzianem. Chciałem wiedzieć jak się zachowasz, bo wiedziałem, że jesteś zmęczony. Ani razu nie zacząłeś narzekać i zrobiłeś wszystko o co Cię poprosiłem.”

Siostra chłopca nagrała ten moment. Gdy Kolt otworzył kopertę i zobaczył bilety na mecz Chicago Cubs… Musicie to zobaczyć.

Nagranie zobaczył jeden z zawodników drużyny, Anthony Rizzo. Zrobiło ono na nim ogromne wrażenie. Zadbał o to, aby rodzina w trakcie meczu siedziała w loży VIP, a po meczu Kolt mógł spotkać się z drużyną.

To dopełniło szczęście chłopca, który zasłużył na to jak mało kto i docenił jak nikt. Może niektórzy rodzice powinni obejrzeć to nagranie, bo daje do myślenia…

Twoja reakcja?

Super
Super
253
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
32
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz