Home Poruszające Ksiądz po raz kolejny odmawia pochówku, mimo iż młody mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach.

Ksiądz po raz kolejny odmawia pochówku, mimo iż młody mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach.

Ksiądz po raz kolejny odmawia pochówku, mimo iż młody mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach.

Ksiądz z Gowidlina po raz kolejny odmówił pochówku. To skandal, aby ktoś, kto powinien uczyć miłosierdzia, zachowuje się w taki sposób. To, co przeżyły rodziny zmarłych jest ciężkie do opisania.

Proboszcz z Pomorza tym razem nie zgodził się pochować młodego mężczyzny, który zginął tragicznie. Rodzina w tym ciężkim okresie zamiast mieć możliwość spokojnie pożegnać się z bliską osobą, musiała na szybko szukać innego kościoła i duchownego, który da zgodę na pogrzeb.

We wrześniu tego roku ksiądz z Gowidlina nie wyraził zgody na to, aby otworzyć kaplicę przy kościele w parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny dla zmarłego.

Trumna ze zmarłym stała pod gołym niebem. Skąd taka decyzja? Ksiądz tłumaczył, że mężczyzna nie chodził do kościoła i nie przyjmował kolędy. Niestety nie pomogły tłumaczenia bliskich, którzy powiedzieli, że zmarły ciężko chorował przed śmiercią i nie ruszał się z domu.

W tej sprawie nie wiele dało również to, że została nagłośniona. Proboszcz nadal pracuje tam, gdzie pracował i ma się dobrze.

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
29
Smutny
Smutny
258
Zły
Zły
836

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz