Home ludzie Matka i córka wydały 250 tys. złotych, aby upodobnić się do siebie. Wciąż nie są zadowolone.

Matka i córka wydały 250 tys. złotych, aby upodobnić się do siebie. Wciąż nie są zadowolone.

Georgina i Kayla z Wielkiej Brytanii wszystko robią razem. O ile nie wydaje się to być mocno kontrowersyjne, to fakt, że chcą wyglądać tak samo jest już nieco szokujący.

Matka i córka wydały w sumie ponad ćwierć miliona złotych, aby jak najbardziej upodobnić się do siebie. Ogromną sumę pieniędzy przeznaczyły między innymi na operację piersi, opalanie, botoks, przedłużanie włosów, paznokcie, wybielanie zębów i makijaż permanentny. Jak widać przemianie poddały praktycznie całe swoje ciała.

Obie chcą jak najbardziej upodobnić się do angielskiej modelki. Matka jak i córka w trakcie swojej metamorfozy wzorują się na kimś, kto zawsze był dla nich ideałem piękna. Mowa o angielskiej modelce Kati Price. Widzicie podobieństwo?

Skąd mają pieniądze? 20-letnia Kayla otwarcie przyznaje, że od 17 roku życia jest striptizerką. Zaznacza też, że w klubie poznała mężczyznę, który dawał jej pokaźne kieszonkowe. Otrzymywane od niego pieniądze przeznaczała na bieliznę i kosztowne operacje. Pierwszą z nich było powiększanie piersi. Przeszła ją już w wieku 18 lat. Od tamtej pory jej biust prawie bez przerwy zmienia swój rozmiar.

Mama nie ma nic przeciwko. Nie przeszkadza jej, że Kayla ma sponsora i rozbiera się dla innych mężczyzn. Jeśli w ten sposób zarabia na zabiegi i w efekcie może wyglądać tak, jak sobie wymarzyła, matka jak najbardziej to akceptuje.

Mimo iż obie praktycznie w niczym nie przypominają siebie sprzed lat, okazuje się, że operacjom plastycznym nie ma końca. Już pod koniec roku mają poddać się wszczepieniu implantów pośladków i kolejnemu powiększaniu ust oraz piersi. Wiadomo też, że Kayla szuka nowego sponsora. Dlaczego? Jak się okazuje umowa z poprzednim jest już nieaktualna, gdyż o wszystkim dowiedziała się jego żona…

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
66
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz