Home Poruszające Wszedł na molo i bez skrupułów wrzucił swojego psa do zimnego morza. Świadkowie byli przerażeni.

Wszedł na molo i bez skrupułów wrzucił swojego psa do zimnego morza. Świadkowie byli przerażeni.

Niedawno świadkowie zauważyli na molo trzech mężczyzn z 9 chartami. Jeden z nich brutalnie wrzucił swojego psa do zimnego morza tylko po to, aby z powrotem go wyciągnąć.

– „Przeprowadzili je do końca molo, po czym bezceremonialnie zrzucali je z wysokości około 1 metra. Fale były dość mocne i moją pierwszą myślą było: A co gdyby fale wepchnęły je pod rdzewiejące molo? W grupie było sporo psów i okazało się, że były one zrzucane jeden po drugim” – opowiada świadek zdarzenia.

Właściciel organizacji RSCPA, John Stephenson, przyznał, że dawno nie widział czegoś podobnego. Gdy poinformowano go o całej sytuacji był przerażony.

– „Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem, przecież takie zachowanie nie ma żadnego sensu. Dlaczego, na litość boską, ktoś wrzuca psa do morza w tak mroźnych warunkach? To po prostu głupie” – mówi John Stephenson.

Organizacja prosi każdego, kto był świadkiem tego zdarzenia o jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

– „Po wszystkim skontaktował się z nami świadek, który dostarczył zdjęcia przedstawiające człowieka, który wrzuca psa do wody. Ten obraz jest bardzo niepokojący i prosimy o kontakt każdego, kto może mieć więcej informacji w tej sprawie. To pomoże nam w dochodzeniu. Jeżeli byłeś świadkiem tego zdarzenia, skontaktuj się z nami pod numerem 0300 1234 999” – mówi rzeczniczka organizacji.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
27
Zły
Zły
33

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz