Home ludzie Kierowca Kaczyńskiego wzięty po lupę. Okazało się, że ma 3 domy i zarabia krocie.

Kierowca Kaczyńskiego wzięty po lupę. Okazało się, że ma 3 domy i zarabia krocie.

Taśmy Kaczyńskiego sprawiły, że śledczy postanowili dokładnie przyjrzeć się spółce Srebrna i ludziom z otoczenia prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Jedną z nich jest radny z Warszawy, prezes spółki Geranium i zarazem członek zarządu wspomnianej wyżej spółki Srebrna, Jacek Cieślikowski. Mimo iż jest on najbardziej znany z roli kierowcy polityka, którego wozu, gdy tylko jest potrzeba, pełniona przez niego funkcja brzmi bardzo dumnie: „asystent prezesa partii ds. koordynacji struktur w terenie oraz główny specjalista ds. floty i logistyki”.

Jak już można się domyślić, zarobki „kierowcy prezesa” nie będą najniższe. Z jego oświadczenia majątkowego wynika bowiem, że Cieślikowski zgromadził jak dotąd majątek o wysokości ponad 337 tys. złotych. To jednak nie wszystko. Jest właścicielem 3 domów, których wartość sięga około miliona złotych, a także działki wycenionej na 1,6 miliona.

Fragment oświadczenia majątkowego Jacka Cieślikowskiego możecie zobaczyć poniżej:

Jacek Cieślikowski w spółce Srebrna zarobił w rok ponad 15 tys. złotych. W spółce Geranium 16 tys., a do tego dochodzą też dwie umowy o prace i dwie umowy zlecenie. W zeszłym roku warszawski radnym miał zarobić około 203 tys. zł brutto.

View post on imgur.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz