Home Poruszające 19-latka w ciąży zachorowała na białaczkę. Odwlekała leczenie, aby uratować synka.

19-latka w ciąży zachorowała na białaczkę. Odwlekała leczenie, aby uratować synka.

Historia Brianny Rawlings jest naprawdę poruszająca. Niespełna 19-letnia Australijka poświęciła wszystko, aby uratować swoje dziecko.

Walczyła o życie syna, walczyła też o życie swoje. Mimo wsparcia rodziny i ludzi dobrej woli, niestety nie udało się jej wygrać tej walki.

View post on imgur.com

Rawlings gdy dowiedziała się o ciąży, była wniebowzięta. Z niecierpliwością wyczekiwała przyjścia na świat swojego dziecka. Radosne oczekiwanie przerwała jednak diagnoza lekarzy. U dziewczyny wykryto białaczkę. Była wtedy w 17 tygodniu ciąży.

View post on imgur.com

Mieszkająca w Sydney Brianna musiała podjąć najtrudniejsza decyzję w życiu: ratować siebie czy dziecko. Podjęcie leczenia wiązało się z przerwaniem ciąży. Mimo iż wybór był trudny, kobieta nie miała wątpliwości. Chciała dać szansę swojemu maleństwu.

View post on imgur.com

W związku z tym leczenie odwlekała do ostatniej chwili. Niestety trzy miesiące przed planowanym porodem Brianna zaczęła gorączkować i zwijać się z bólu. Jej stan był bardzo poważny. Lekarze podjęli decyzję o natychmiastowym cesarskim cięciu.

View post on imgur.com

Na siat przyszedł malutki chłopiec, któremu dała imię Kyden. Urodzony przed terminem noworodek zachorował. Jego słaby organizm nie mógł poradzić sobie z infekcją żołądka. Synek Brianny zmarł w 12 dniu życia.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz