Home Poruszające Bezdomna już po raz czwarty urodziła dziecko w szpitalu i tam też je porzuciła.

Bezdomna już po raz czwarty urodziła dziecko w szpitalu i tam też je porzuciła.

Bezdomna kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do szpitala. Tam urodziła. Niestety porzuciła dziecko tak samo, jak trójkę poprzednich noworodków.

Policjanci trafili na nią, gdy kontrolowali pustostany znane z tego, że przebywają tam bezdomni. Właśnie wtedy odnaleźli bezdomną kobietę w ciąży i jej konkubenta. Komendant Straży Miejskiej Kalisza, Dariusz Hybś, powiedział:

– „Odmówiła pomocy, którą proponowali jej strażnicy miejscy. Tak jest za każdym razem, bo już od 10 lat znamy tę kobietę.”

Kobieta nie skorzystała z pomocy policji, ale po kilku dniach trafiła do szpitala. Tam urodziła dziewczynkę. Porzuciła dziecko tak samo, jak trójkę poprzednich. Strażnicy wrócili w to samo miejsce, aby sprawdzić co dzieje się z kobietą. Nie zastali jej tam jednak.

– „Mają tam wersalkę oraz inne meble. To jest sposób życia tych dwojga, nie chcą żadnej pomocy, wręcz są agresywni, kiedy ją proponujemy. O sprawie informujemy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu, ale tam też znają kobietę i twierdzą, że odmawia jakiejkolwiek pomocy, że żyje z żebractwa.”

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz