Home ludzie Ją nazywają najseksowniejszą babcią na świecie, a jego dziadkiem. Trudno uwierzyć w ich wiek.
2.11K

Ją nazywają najseksowniejszą babcią na świecie, a jego dziadkiem. Trudno uwierzyć w ich wiek.

Atrakcyjna Australijka, którą media okrzyknęły już „najseksowniejszą babcią na świecie” ma prawie 50 lat, a wygląda na wiele, wiele mniej.

Siedem lat starszy Irvin Randle zyskał w internecie przydomek „lep na babcie”. On także trzyma się bardzo dobrze.

Gina Stewart to samotna matka czwórki dzieci. Jej synowie i córki mają: 28, 26, 24 i 5 lat. Półtora roku temu modelka stała się również babcią. Nie ma jednak nic wspólnego z wizerunkiem „starszej pani”. Wręcz przeciwnie.

Piękna blondynka lubi być podziwiana. Prowadzi swoje konto na instagramie, gdzie zdobyła już prawie 140 tysięcy osób. Wszyscy są zachwyceni jej urodą i sylwetką.

Przyznaje, że ponad 10 lat temu zdecydowała się na operację powiększenia piersi. Zrobiła to jednak dlatego, że po kilku ciążach jej biust stracił jędrność. Poza tym nie stosuje ani botoksu, ani innych wypełniaczy. Dementuje plotki o tym, że regularnie korzysta z pomocy chirurgów plastycznych.

Jej metodą na utrzymanie młodego i zdrowego ciała jest dieta i aktywność. Poza tym nie ma żadnego sekretnego sposobu, aby oszukać czas. Twierdzi nawet, że każdy jest piękny i należy starzeć się z godnością.

Apeluje do ludzi, aby nie przejmowali się zdaniem innych, bo życie jest za krótkie.

Przyznała też, że jest łasuchem, chociaż wcale tego nie widać. Marzy o tym, aby kiedyś czekolada, masło orzechowe i Nutella nie miały kalorii.

Gina mówi, że nie zależy jej na uznaniu. Chce jedynie inspirować inne kobiety. Wzięła udział w wyborach miss popularnego magazynu dla mężczyzn. W półfinale plebiscytu zajęła pierwsze miejsce. Seksowna babcia nie wstydzi się swojego ciała, czego dowodem jest także udział w sesji zdjęciowej do kalendarza „Almost Naked” („Prawie Naga”).

Stewart jest świadoma swojej urody, jednak co ciekawe, nie uważa jej za swoją największą zaletę.

Zdecydowanie bardziej dumna jest ze swojego poczucia humoru i troski o rodzinę i przyjaciół.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
33
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz