Home Poruszające Tragiczny finał akcji ratunkowej 2-latka. Dzisiaj nad ranem wydobyto jego ciało.

Tragiczny finał akcji ratunkowej 2-latka. Dzisiaj nad ranem wydobyto jego ciało.

13 stycznia mały Julen wpadł do ponad 100-metrowej dziury po odwiercie na prywatnej posesji, która znajdowała się niedaleko domu znajomych jego rodziców.

Dziecko było pilnowane przez matkę, a jego ojciec rozniecał ogień na ognisko. Kobieta w późniejszych wystąpieniach publicznych powiedziała, że straciła dziecko dosłownie na chwilę z oczu. Niestety kilka dni później spełnił się najczarniejszy scenariusz. Ciało chłopca wydobyła grupa górników i ratowników żandarmerii.

O tym, że chłopiec został odnaleziony i że nie żyje poinformował Alfonso Rodriguez de Celis. Około 1:25 jego ciało zostało wyciągnięte przez ratowników. Chłopiec już nie żył. Próbowano go uratować prawie dwa tygodnie, ale dotarcie do niego było bardzo trudne, a w czasie ostatnich dni niezbędne było nawet użycie ładunków wybuchowych. Ponad 300 osób pracowało nad tym, aby Julen wyszedł z tego cało.

To nie pierwsza tragedia rodziców chłopca. W 2017 roku 3-letni brat Julena zmarł w czasie spaceru po plaży. Doznał nagłego zatrzymania serca. Nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić bólu tej rodziny.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz