Home Porady Babcine triki na częste dolegliwości. Oszczędzą Ci wizyt u lekarza.

Babcine triki na częste dolegliwości. Oszczędzą Ci wizyt u lekarza.

Gdy byłem mały zdarzyło się, że w trakcie zabawy na podwórku ugryzła mnie osa. Na szczęście moja babcia wiedziała, co robić.

Do dziś pamiętam jak bardzo mnie bolało. Babcia w międzyczasie pobiegła po… ziemniaka. Pokroiła go w plasterki, położyła na ugryzienie i owinęła bandażem.

Po nocy spędzonej z opatrunkiem, obudziłem się bez bólu, a po ugryzieniu nie było śladu.

Poniżej znajdziesz 10 najlepszych naszym zdaniem sposobów radzenia sobie w trudnych przypadkach.

#1. Artretyzm

Namocz rodzynki w ginie przez noc i jedz 10 sztuk dziennie. Nie martw się, nie będziesz pijany. Witaminy pochodzące z winogron posiadają właściwości przeciwzapalne, a owoce jałowca z ginu pomogą zmniejszyć obrzęk i złagodzić ból.

#2. Przykry oddech

Zamiast ciągle żuć gumę, weź seler lub pietruszkę. Twój oddech będzie świeży jak nigdy. Te rośliny pomogą również na trawienie.

#3. Ból uszu

Moje uszy często lubią mnie torturować, gdy doświadczą nawet najmniejszego zimna. Wyciśnięty sok z cytryny nałóż na bawełnianą końcówkę patyczka do uszu i delikatne nakładaj wewnątrz ucha. Pomoże Ci to przywrócić równowagę pH i zneutralizować bakterie.

#4. Utrata włosów

Zaparz filiżankę pokrzywy lub skrzypu, które mają wysoki poziom krzemionki, substancji chemicznej, która znakomicie wzmacnia włosy. Uważaj, aby nie przesadzić z ilością, ponieważ krzemionka może wywierać działanie toksyczne na nerki.

#5. Menopauza

Dodanie słodkich ziemniaków do diety pomoże wesprzeć gospodarkę hormonalną. Dostarczą one wiele witaminy A i przeciwutleniaczy, a także pomogą obniżyć poziom cholesterolu.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz