Home Poruszające Dramat na Lubelszczyźnie. 25-latek bestialsko zadźgał własną matkę.

Dramat na Lubelszczyźnie. 25-latek bestialsko zadźgał własną matkę.

Tragicznie zakończył się Nowy Rok dla pewnej mieszkanki Dołhobyczowa w województwie lubelskim. Kobieta zmarła po kłótni z synem.

Tamtego poranka mąż ofiary wyszedł z domu, a kobieta została sama z 25-letnim synem. Doszło miedzy nimi do kłótni. Mężczyzna w pewnym momencie wpadł w szał. Złapał za nóż kuchenny i zadał swojej matce kilkanaście ciosów w klatkę piersiową i plecy. Nie miała szans.

– „Doprowadziło to do uszkodzenia narządów wewnętrznych i krwotoku wewnętrznego” – opowiadał na łamach „Kuriera Lubelskiego” Artur Kubik, prokurator rejonowy w Hrubieszowie.

Po brutalnym ataku mężczyzna udał się do stryja, który mieszka dwa bloki dalej. Poinformował, że „chyba zabił matkę”. Od razu wezwano pogotowie i powiadomiono policję. Na ratunek było już jednak za późno. Lekarz mógł jedynie stwierdzić zgon 49-latki.

3 stycznia zatrzymano 25-latka. Usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd zdecydował, że mężczyzna trafi do Zakładu Karnego w Hrubieszowie.

Nie wiadomo czy mężczyzna był trzeźwy w momencie popełnienia morderstwa. Nie zgodził się bowiem na badanie alkomatem. Pobrano od niego krew, ale wyniki nie są znane.

Mężczyzna nie był wcześniej karany, ale wiadomo, że cierpiał na zaburzenia psychiczne i z tego względu korzystał wcześniej z pomocy specjalistów.

25-latek trafił na obserwację, a śledczy, którzy badają sprawę, przesłuchują świadków. Sekcja zwłok potwierdziła wstępnie ustalone przyczyny zgonu.

Całe dramatyczne zdarzenie rozegrało się zaledwie kilka dni po powrocie kobiety do domu. Wcześniej spędziła ona 20 lat poza granicami Polski.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz