Home Wideo Uzdrawiający dotyk refleksologii. Leczy cukrzycę, stwardnienie rozsiane i stres.

Uzdrawiający dotyk refleksologii. Leczy cukrzycę, stwardnienie rozsiane i stres.

Korzystałeś kiedyś z refleksologii? Jeśli nie, to po przeczytaniu tego będziesz chciał umówić się na wizytę. Dlaczego?

Refleksologia to rodzaj terapii masażem, która opiera się na teorii, że wszystkie części ciała reprezentowane są przez konkretne miejsca na dłoniach i stopach.

Ich stymulacja może mieć pozytywy wpływ na zdrowie organów. Dodatkowo stwierdzono, że takie masaże łagodzą lęki i wiele bólów, które często pojawiają się w naszym życiu.

Dla kogo jest więc refleksologia?

#1. Dla kobiet cierpiących na napięcia przedmiesiączkowe.

Już 30 minut masażu raz w tygodniu przez okres dwóch miesięcy zmniejszy objawy PMS. Naukowcy sugerują, że tak pozytywne wyniki mogą być oznaką zmian w aktywności nadnerczy.

#2. Dla osób chorujących na cukrzycę.

Osoby zmagające się z tą chorobą często cierpią z powodu ogromnego bólu nóg. Co więcej mogą nawet tracić w nich czucie. Nie bez powodu poleca się w tym przypadku refleksologię. To ona ma poprawić stan nerwów i poziom glukozy we krwi.

#3. Dla osób, które odczuwają lęki i stres

Przeprowadzono badania na osobach z rakiem płuc i piersi, którzy otrzymali masaż. Pacjenci z rakiem płuc wykazywali spadek lęku większy niż pacjenci z rakiem piersi.

Lekarze mówią, że po refleksologii u każdego człowieka uwalniają się endorfiny, które rozluźniają mięśnie, a tym samym polepsza się przepływ krwi.

O sile refleksologii mówią także pielęgniarki, które poprzez swoją pracę, często mają bóle pleców. Jedno z badań wykazało, że po odbyciu masażu, ból znacznie się zmniejszał.

#4. Dla osób cierpiących z powodu zaparć i bólu jelit.

Przeprowadzono badania na grupie ludzi z zaparciami. Poddano ich masażom. Okazało się, że 94% z badanych odczuło znaczną poprawę.

#5. Dla osób cierpiących na stwardnienie rozsiane.

Jest to choroba ośrodkowego układu nerwowego. Chorzy wskazywali, że po masażach o wiele lepiej im się śpi, zmniejsza się ból, ustępują skurcze, a także następuje poprawa w zakresie objawów czuciowych, ruchowych i moczowych już po 11 tygodniach leczenia refleksologicznego.

Co o tym sądzisz? Czy jesteś chętny, by tego spróbować? Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, koniecznie zobacz film poniżej.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz