Home zdrowie Zrób w domu totalny detoks organizmu. Usuniesz toksyny przez stopy.
1.77K

Zrób w domu totalny detoks organizmu. Usuniesz toksyny przez stopy.

Codziennie nasz organizm jest narażony na wszelkie toksyny, które mogą wywoływać wiele różnych chorób. Dlatego też tak ważne jest, aby na bieżąco je usuwać.

Najlepiej jest to robić tym domowym i skutecznym sposobem. Niestety w obecnych czasach nie da się unikać toksycznych elementów naszego świata. Zanieczyszczona woda, powietrze oraz wszelkie chemikalia dosłownie bombardują nas każdego dnia.

Oczywiste jest to, że nasz organizm został stworzony tak, aby radzić sobie z nimi, np. przy pomocy wątroby, nerek czy skóry. Kto powiedział, że nie możemy im pomóc? Szczególnie, że toksyn dookoła nas jest coraz więcej, a ich duża ilość może wywoływać najróżniejsze problemy ze zdrowiem.

Nie bez przyczyny wielu lekarz zaleca terapie detoksykacyjne. Na czyn polegają? Okazuje się, że stopy odgrywają znaczącą rolę w tym procesie. Wygładzenie stóp powoduje pozbycie się zanieczyszczeń z organizmu.

Składniki

  • 8 l ciepłej wody
  • 1 szklanka soli Epsom
  • 1 szklanka soli z Morza Martwego
  • 1/2 filiżanki glinki bentonitowej
  • 1/2 szklanki octu jabłkowego
  • Olejki eteryczne, mogą być miętowy i lawendowy

Instrukcje

Ciepłą wodę wlej do miski. Teraz dodaj resztę składników i dokładnie wymieszaj. Mocz stopy przez pół godziny.

Jeśli wykonasz moczenie, możesz na koniec użyć peelingu, który usunie martwy naskórek. Po wysuszeniu stóp, nałóż dobry krem i wykonaj delikatny masaż.

Twoja reakcja?

Super
Super
35
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz