Home ludzie Poznała swojego ojca w wieku 17 lat. Z czasem zaczęła regularnie uprawiać z nim seks.

Poznała swojego ojca w wieku 17 lat. Z czasem zaczęła regularnie uprawiać z nim seks.

Travis Fieldgrove i jego córka Samantha Kershner zostali oskarżeni o kazirodztwo. Podobno nawet pobrali się w październiku ubiegłego roku.

Motywacja dziewczyny jest jeszcze bardziej zaskakująca niż sam fakt, że zaczęła współżyć z własnym ojcem.

Kershner wychowywana była przez matkę. Travisa nie było przy niej, gdy dorastała. W końcu jednak chciała dowiedzieć się kim jest jej ojciec, dlatego też jej mama zorganizowała spotkanie ojca z córką.

Poznali się trzy lata temu, gdy dziewczyna miała 17 lat. Od tamtego momentu utrzymywali znajomość.

Początkowo utrzymywali kontakty ojciec-córka. Z czasem jednak ich relacja przerodziła się w coś innego. Doszło między nimi do intymnego zbliżenia.

O całej sprawie dowiedziała się matka dziewczyny, która zawiadomiła policję. Powiedziała, że córka i jej ojciec zaczęli uprawiać seks.

Z początku Travis zaprzeczał, że mógłby być ojcem Samanthy. Twierdził, że nie wierzy w pokrewieństwo, bo jego dane nie widnieją na akcie urodzenia. Testy DNA, które przeprowadzono w styczniu udowodniły jednak jego ojcostwo.

Jak wynika z akt sądowych, motywacją dziewczyny do uprawiania seksu z ojcem była rywalizacja z jej przyrodnią siostrą o to, która z nich może sypiać z mężczyzną. Samantha wygrała tę walkę…

Śledczy mówią:

– „Ta sprawa dotyczy dwóch osób zaangażowanych w związek intymny, rozpoczynający się we wrześniu 2018 roku w Grand Island w stanie Nebraska, pomimo dowodów, że Fieldgrove jest biologicznym ojcem młodej kobiety.”

Dowody zebrane w śledztwie sugerują, że para kochanków wiedziała, że jest ze sobą spokrewniona, nim rozpoczęła współżycie.

Wszystko wskazuje też na to, że para pobrała się 1 października, czyli zaraz po tym, jak dowiedzieli się, że policja prowadzi w ich sprawie postępowanie.

Mimo wszystko, prawo stanowe uznaje małżeństwa kazirodcze za „bezwzględnie nieważne”.

Obecnie Travis Fieldgrove i jego córka Samantha Kershner przebywają w areszcie w hrabstwie Hall.

Sąd ustanowił kaucję w wysokości 100 tysięcy dolarów dla mężczyzny i 20 tysięcy dla jego kochanki.

Grozi im kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz