Home Poruszające Wkłada dziecko do torby i zakopuje w lesie. Z ziemi wystaje tylko mała rączka.

Wkłada dziecko do torby i zakopuje w lesie. Z ziemi wystaje tylko mała rączka.

Denis Saranzew pracuje jako strażnik w fabryce w Czelabińsku i kilka razy dziennie odbywa patrole po całym obszarze.

Jednak to co najpierw usłyszał, a później zobaczył pewnego dnia, zapamięta do końca swoich dni. Najpierw doszły go odgłosy płaczącego dziecka dobiegające z sąsiedniego lasku.

Denis natychmiast pobiegł w stronę, z której dochodziły dźwięki, a gdy dotarł na miejsce, zobaczył wystającą spod kupy liści i ziemi małą rękę. Mężczyzna delikatnie przesunął liście, pod którymi zobaczył plastikową torbę. Gdy zajrzał do środka, ujrzał dziewczynkę. Mimo iż była brudna, a po jej ciele pełzało mnóstwo owadów, nadal żyła.

Po tym odkryciu Denis szybko powiadomił policję i pogotowie. W szpitalu okazało się, że mrówki zdążyły dostać się w głąb przewodu słuchowego 5-dniowej dziewczynki. To, że nadal żyje to istny cud.

Dziewczynka dostała imię Kristina. Jej oczy i uszy były w najgorszym stanie, ale dzięki dobrej opiece, szybko wróciła do zdrowia. Kristina zaczęła przybierać na wadze i prawidłowo się rozwijała.

Niedługo później okazało się, że policja odnalazła matkę dziewczynki. 22-letnia Olesia Lukyanova została natychmiast aresztowana. Nie próbowała się nawet bronić. Na początku twierdziła, że została zgwałcona, ale gdy policja poprosiła o szczegóły, w końcu wyznała prawdę. Po prostu nie chciała brać odpowiedzialności za dziecko.

Ojcem dziecka okazał się być Andrej Schelischpanow. Mężczyzna skontaktował się z policją, gdy zobaczył wiadomość o dziewczynce i jej wyrodnej matce.

Rodzice Kristiny byli razem zaledwie kilka miesięcy. Mimo iż Andrej chciał utrzymać związek i wychować dziecko, młoda kobieta zdecydowała się na aborcję – podobno. Niedługo później Andrej poznał swoją obecną żonę, Tatianę.

Gdy Andrej złożył wyjaśnienia na policji, natychmiast udał się do szpitala, aby spotkać się z córką. Wykonał testy DNA, a wyniki były oczywiste – jest biologicznym ojcem. Mężczyzna zdecydował się wychować Kristinę wraz ze swoją żoną. Olesia została skazana na 2 lata więzienia. Wiele osób postrzega tę karę jako zbyt niską.

Na szczęście dla malutkiej Kristiny wszystko skończyło się dobrze. Teraz mieszka z tatą i przybraną matką, którą kocha jak własną.

Twoja reakcja?

Super
Super
231
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
29
Smutny
Smutny
620
Zły
Zły
454

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz