Home Poruszające Policja znalazła wychudzonego 5-latka i 4-latkę w klatce. Dzieci były pokryte fekaliami.

Policja znalazła wychudzonego 5-latka i 4-latkę w klatce. Dzieci były pokryte fekaliami.

Funkcjonariusze policji odnaleźli dwójkę głodujących dzieci w wieku czterech i pięciu lat, które były zamknięte w małej klatce dla psów.

Andrew Joseph Fabila i Paige Isabow Harkings głodzili i znęcali się nad swoimi dziećmi. Jak przyznał szeryf z Północnego Teksasu, nigdy nie widział gorszego przypadku traktowania dzieci, a pracuje w policji od 44 lat. Dla niego takie zachowanie jest obrzydliwe i niedopuszczalne.

Pewnego poranka funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Udali się do posiadłości niedaleko Rhome i dokonali okropnego odkrycia.

W stodole, która miała być urządzona jako prowizoryczne mieszkanie, znajdowały się niedożywione i spragnione dzieci. Były pozostawione same sobie bez żadnej opieki.

Szeryf Lane Akin powiedział:

– „W stodole było pełno jedzenia, ale lodówka i szafki były zamknięte, więc dzieci nie mogły swobodnie wziąć sobie pożywienia.”

Znajdowało się tam trzech chłopców w wieku pięciu, trzech i jednego roku i czteroletnia dziewczynka. Najstarsze dzieci zamknięte były w klatce o wymiarach 90 x 90 cm. Pozostałe były tylko częściowo ubrane. Rodzeństwo było też całe brudne od kału i moczu.

24-letni Andrew Joseph Fabila i Paige Isabow Harkings zostali aresztowani i oskarżeni o brak należytej opieki nad dziećmi oraz stwarzanie zagrożenia dla ich życia i zdrowia. Kobieta jest matką wszystkich dzieci, a mężczyzna ojcem tylko jednego z nich.

Kiedy funkcjonariusze usłyszeli głosy dzieci dochodzące ze stodoły, mężczyzna próbował ich zatrzymać. Wywiązała się bójka, w wyniku której 24-latek doznał obrażeń twarzy.

Marissa Gonzales, rzeczniczka Departamentu Opieki Rodzinnej i Ochronnej w Teksasie, powiedziała, że urząd miał wcześniej kontakt z tą rodziną, ale w innym miejscu. Powiedziała również, że dzieci trafiły do szpitala dziecięcego w Fort Worth.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
235
Zły
Zły
396

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz