Home Poruszające Kobieta zatrzymała się w drodze do pracy, aby zabrać pozostawiony plecak. Jego zawartość zwaliła ją z nóg.

Kobieta zatrzymała się w drodze do pracy, aby zabrać pozostawiony plecak. Jego zawartość zwaliła ją z nóg.

Burean Behrens jak co dzień jechała do pracy w Canyon County w stanie Idaho. Nagle coś dziwnego na poboczu przykuło jej uwagę.

Obok drogi leżał plecak. Kobieta postanowiła zatrzymać się i go zabrać. Była przekonana, że jakieś dziecko zgubiło go w drodze do szkoły.

Kiedy wysiadła z samochodu i podeszła do plecaka, coś w środku zaczęło się ruszać. Kiedy otworzyła plecak, nie mogła uwierzyć w to, co było w środku.

W plecaku zamiast przyborów szkolnych, zeszytów i książek, Behrens znalazła wyziębionego szczeniaka.

– „Załamałam się. Był przemoczony i wyziębiony. Zwinął się w małą kuleczkę i tylko spoglądał na mnie cierpiącymi oczkami, jakby chciał zapytać ‘Skrzywdzisz mnie, czy mi pomożesz?’” – powiedziała Behrens w rozmowie z KTVB.

Szczeniak był przemoczony i cały w swoich odchodach. Kobieta zabrała go do domu, wykąpała i ogrzała.

Następnie skontaktowała się ze schroniskiem, które zabrało szczeniaka do lecznicy, w której otrzymał odpowiednią pomoc.

Pracownicy wykryli, że suczka ma narośl na mózgu, która nie pozostaje bez wpływu na jej zachowanie.

– „Ta mała suczka zasługuje na więcej, niż po prostu wyrzucenie jak śmieć” – napisali pracownicy schroniska West Valley na portalu Facebook.

Behrens jest przekonana, że suczkę porzucono właśnie ze względu na swój stan zdrowia.

– „To nie są zepsute zabawki, czy niechciane prezenty świąteczne. Nie da się ich potem zwrócić do sklepu. To jest żywe stworzenie. Całe szczęście są ludzie, którzy to rozumieją i pomagają” – powiedziała Behrens jak donosi KTVB.

Schronisko nadało suczce na imię Zoe, co w języku greckim oznacza wojownika. Pies przebywa pod czujnym okiem opiekunów i dochodzi do zdrowia.

Pracownicy apelują też, aby każda osoba, która posiada informacje o psie lub właścicielu, zgłosiła się do lokalnego biura szeryfa.

Nie jesteśmy w stanie zrozumieć jak ktoś mógł w ten sposób potraktować żywe stworzenie. Psa pozostawiono na pewną śmierć…

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz