Home Poruszające Słoń czekał tygodniami na powrót swojego najlepszego przyjaciela. Tylko popatrz, co się dzieje, gdy ten pojawia się za rogiem.

Słoń czekał tygodniami na powrót swojego najlepszego przyjaciela. Tylko popatrz, co się dzieje, gdy ten pojawia się za rogiem.

Słonie to jedne z najbardziej inteligentnych zwierząt na świecie i, według National Geographic, ich mózgi są podobne do ludzkich.

Jednak słonie są nie tylko mądre, ale również bardzo towarzyskie.

Te piękne zwierzęta mają zdolność komunikowania się ze sobą poprzez różne dźwięki. Potrafią ostrzegać się przed zagrożenie, ale też wołać swoje dzieci. Tak samo jak ludzie, lubią bawić się i okazywać emocje.

W The Elephant Sanctuary w Tennessee, chore i stare samice słoni mają możliwość życia w bezpiecznym i rozwijającym się środowisku. Spędzają swoje ostatnie dni otoczone przez ekspertów, którzy spełniają ich indywidualne potrzeby. Obecnie jest tam 10 słoni, które mogą ze sobą spędzać czas.

Każda z nich ma swojego przyjaciela, ale Tara stworzyła niezwykłą więź z psem imieniem Bella. Ta dwójka robi razem wszystko.

Jednak gdy Bella uszkodziła sobie grzbiet, nie mogła chodzić i była zmuszona odpoczywać przez 3 tygodnie w lecznicy.

Tara nie chciała opuścić swojej przyjaciółki, wiedząc że cierpi. Przez całe trzy tygodnie zamiast biegać po ogromnym terenie jaki jest dostępny w sanktuarium, Tara stała przed lecznicą, czekając na Bellę.

Po staniu w tym samym miejscu przez kolejne dni i tygodnie, 35-letnia słonica w końcu mogła ponownie spotkać się z przyjaciółką.

Poniżej możesz obejrzeć tę niezwykłą sytuację:

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz