Home Niesamowite Samotna matka adoptuje dwójkę dzieci. Jakiś czas później odkrywa coś, co wprawia ją w osłupienie…

Samotna matka adoptuje dwójkę dzieci. Jakiś czas później odkrywa coś, co wprawia ją w osłupienie…

Po tym jak jej pierwsze małżeństwo skończyło się, Katie Price stwierdziła, że otwiera całkowicie nowy rozdział w swoim życiu.

Przeprowadziła się do nowego domu w Kolorado, zmieniła pracę i postanowiła adoptować dziecko. Katie miała problemy z płodnością i zawsze interesowała się adopcją.

Był 2016 rok, gdy Katie poznała 4-dniowego chłopca, który został porzucony w lokalnym szpitalu. Nie miał imienia, więc Katie nazwała go Grayson. Po tym, jak opiekowała się nim przez 11 miesięcy, sąd odebrał prawa rodzicielskie biologicznym rodzicom. Katie traktowała dziecko jak swoje i gdy to skończyło 11 miesięcy, adoptowała je.

Jednak Katie nie miała pojęcia co los ma dla niej w zapasie…

Katie była zachwycona rodzicielstwem i niedługo postanowiła jeszcze powiększyć rodzinę. Wiedziała, że lepiej chwilę poczekać i przystosować się spokojnie do życia z Graysonem zanim doda kolejne dziecko do tej mieszanki. Zaplanowała więc adopcję za dwa lata.

Jednak miesiąc później Katie dostała telefon. Był to pracownik społeczny, który zadzwonił, aby poinformować ją o czymś. Nowo narodzona dziewczynka została porzucona w tym samym szpitalu, w którym porzucony został Grayson i potrzebowała rodziny zastępczej.

Jak tłumaczy kobieta:

– „Przez następne 10 minut i kolejne telefony, które wykonałam tamtego dnia zdanie ‚Wiem, że jestem szalona, ale Bóg każe mówić mi TAK’ często wychodziło z moich ust.”

Niedługo później mała Hannah trafiła do domu Katie. Znalazła nową mamę i brata.

Gdy jednak kobieta przyjrzała się opasce szpitalnej dziewczynki, zrozumiała jak niezwykłą decyzję podjęła.

Imię biologicznej matki było takie same jak biologicznej matki Graysona.

Katie postanowiła pogrzebać co nieco w papierach i okazało się, że biologiczna matka Hannah urodziła się wtedy, co biologiczna matka Graysona.

Przypadek?

Grayson i Hannah nie byli do siebie podobni, ale kobieta nadal podejrzewała, że ta para jest ze sobą związana.

– „Grayson jest w połowie Afroamerykaninem z piękną, ciemniejszą skórą i ciemnymi, kręconymi włosami. Dziewczynka jest blada i ma proste, jasne włosy. ”

W poszukiwaniu prawdy Katie namierzyła matkę biologiczną Hannah. Gdy w końcu ją odnalazła, szybko zrozumiała, że jest to również matka Graysona.

Test DNA potwierdził, że Grayson i Hannah są ze sobą spokrewnieni.

– „Co jeśli Hannah trafiłaby do innej rodziny? Nigdy nie odnalazłabym matki Graysona, a rodzeństwo nigdy by się nie poznało. Nie wierzę w cud, który się stał.”

Katie oficjalnie adoptowała Hannah w grudniu 2018 roku i jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek.

– „Tamtego dnia zgodziłam się adoptować małą dziewczynkę i czułam najdziwniejsze uczucie w życiu. Do tamtego momentu nie czułam nigdy niezaprzeczalnego powołania od Boga (czy jakiejkolwiek siły wyższej, w którą wierzysz).”

– „Rozum podpowiadał mi ‚nie’, bo nie miało to sensu i nie było w moich planach. Jednak gdzieś w środku czułam, że muszę powiedzieć ‚tak’. To prawdziwy cud, życiowa szansa. Nazwij to jak chcesz, ale to niesamowite, że moje dzieci odnalazły się nawzajem.”

View this post on Instagram

Oh my! I think my followers just tripled in a matter of days 😱. I don’t even know if I have done an introduction ever on my account, but it seems appropriate with so many new amazing people following our journey. 💕 I’m Katie, a single mom who trust God and took a leap of faith… and somehow ended up with a miracle I never could have dreamed in my wildest dreams. I am SO blessed to be the mom to Grayson (2.5 yo) and Hannah (1.5 yo) and two fur babies Henry and Heidi. And I pray to add their brother Jackson (5 mo) to the family this year. I work in the construction industry helping to building hospitals and other commercial buildings. I love DIY home projects and lately figured out how to sew… so on an adventure to make cute things for my babies and the home. I am originally from Alabama, but I have called Colorado home for 10 years. I miss the beaches of the Florida panhandle, but I also love the mountains. Chocolate is my biggest addiction 😋. I do not go a day without it! My favorite color is white ☁️ I have no idea what else to tell you about me… but feel free to ask if I didn’t share enough! Thank you SO much for following us on this crazy adventure ❤️ #fostercare #singlefostermom #thisisfostercare #chooselove #momlife #fosterlove #fostertoadopt #adoption #mightymamasbyadoption #adoptionrocks #fostermama #fostering #fosterbaby #thisisus #fostercareis #itsworthit

A post shared by Wood + Grace (@woodandgraceblog) on

Twoja reakcja?

Super
Super
484
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
77
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz