Home Niesamowite Ósemka rodzeństwa tańczy dla panny młodej na weselu. Ruchy młodszego brata sprawiają, że tłum wiwatuje.

Ósemka rodzeństwa tańczy dla panny młodej na weselu. Ruchy młodszego brata sprawiają, że tłum wiwatuje.

Ślub to wydarzenie, które cieszy całą rodzinę.

Od wzruszonych matek do dumnych ojców i od pijanych ciotek do nieodpowiedzialnych wujków – wesela często ponownie łączą rodziny, które w innym wypadku nie mogą się często spotykać. Oczywiście członkowie bliższej rodziny często mają sporo obowiązków, którymi trzeba się zająć.

Rodzeństwo pewnej panny młodej naprawdę przyłożyło się do swojej części. Stworzyli razem przedstawienie, którego długo nikt nie zapomni. Wymyślona przez nich choreografia jest naprawdę żywa. Zapytacie „dlaczego to takie niezwykłe?”. Cóż, panna młoda ma ósemkę rodzeństwa…

Zgromadzeni goście utworzyli dla tancerzy kółko. Bracia panny młodej zaczęli tańczyć do hitu Backstreet Boys „I Want It That Way”, kończąc na pozie, gdzie wszyscy razem stoją z założonymi okularami przeciwsłonecznymi.

Później były dziewczyny. Siostry panny młodej zatańczyły do utworu „Tell Him”. Następnie na parkiet wrócili chłopcy, a dziewczyny zatańczyły jeszcze do „Better When I’m Dancing” Meghan Trainor.

Na sam koniec cała ósemka zatańczyła do indyjskiej piosenki „Radha”. Publiczność wstrzymała oddech w oczekiwaniu na to, co będzie dalej i musimy przyznać, że na pewno się nie zawiedli…

Obejrzyj ich występ poniżej:

Twoja reakcja?

Super
Super
145
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz