Home Poruszające Policjant zostaje wezwany do domu, gdzie ktoś znęca się nad dziećmi. Gdy wchodzi do środka, widzi swojego syna…

Policjant zostaje wezwany do domu, gdzie ktoś znęca się nad dziećmi. Gdy wchodzi do środka, widzi swojego syna…

Zaniedbanie i znęcanie się nad dziećmi od lat jest problemem naszego społeczeństwa. Wiele osób uważa, że nie robi się odpowiednio dużo, aby chronić dzieci.

Jednym z czynników, który na to wpływa, jest fakt, że dzieci wystawione na przemoc i znęcanie się nic nie mówią w obawie, że będą miały jeszcze większe kłopoty.

Oficer Jody Thompson przez całą swoją karierę zajmował się takimi przypadkami. Wraz z żoną i trójką dzieci mieszka w Poteau, w Oklahomie od wielu lat.

Widział wiele strasznych rzeczy w trakcie swojej pracy, ale jeden przypadek zmienił jego życie na zawsze.

Wszystko zaczęło się, gdy Jody otrzymał nagłe wezwanie w sprawie znęcania się nad dziećmi. Szybko przyjechał na miejsce, otworzył drzwi domu i gdy wszedł do środka, zobaczył coś, czego nigdy nie zapomni.

Jody usłyszał desperację w głosie dzwoniącej osoby, która była przekonana, że rodzice próbują zabić swoje dzieci.

Thompson, który pracuje w wydziale do spraw znęcania się i przemocy wobec dzieci, był akurat na patrolu. Natychmiast zawrócił i pojechał na miejsce.

Pomimo lat spędzonych w armii i policji, nic nie mogło go przygotować na to, co miał zastać na miejscu.

Gdy dostał się do domu, zobaczył przestraszonego i zagubionego 8-latka. Miał obwiązane liną kostki i nadgarstki.

Dziecko było bliskie śmierci głodowej, a na ciele miało tyle siniaków, że ciężko było je policzyć. Jego rodzice zmuszali go nawet do siedzenia w koszu na śmieci wypełnionego lodowatą wodą.

Jasnym od samego początku było, że 8-latek od dłuższego czasu był torturowany. Chłopiec trząsł się z szoku i zimna. Nie mógł powiedzieć nawet słowa.

Jody wiedział, że nie może zostawić chłopca w tym miejscu.

Mimo iż dziecko jedną nogą było już w grobie, nie będąc w stanie zrobić niczego oprócz trzęsienia się, było w nim coś, co przypomniało Jody’emu jego własne dzieci, które czekały w domu.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
210
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
27
Smutny
Smutny
25
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz