Home Poruszające Ujawniono nagranie pokazujące ostatnie chwile życia 34-latki. Później zamordował ją mąż.

Ujawniono nagranie pokazujące ostatnie chwile życia 34-latki. Później zamordował ją mąż.

Do tej okropnej zbrodni doszło w mieście Frederick w stanie Kolorado. 33-letni Chris Watts został oskarżony o zabicie ciężarnej żony i dwóch córek.

Wcześniej zrozpaczony mąż apelował na antenie telewizji o to, aby porywacz zlitował się i oddał mu ciężarną żonę i dwie córki. Był przekonujący w udawaniu, że zostały uprowadzone. Szybko okazało się, że bardzo dobrze wiedział, co się stało…

Wszystko zaczęło się 13 sierpnia 2018 roku. Wtedy też Christopher Watts zgłosił, że zaginęła jego żona i dwie córki. W trakcie zeznań powiedział, że pokłócił się z kobietą i wyszedł z domu. Twierdził, że kiedy wrócił, nikogo w nim nie było. Po jego rodzinie zaginął ślad. Dodał, że wielokrotnie próbował się do niej dodzwonić, ale kobieta nie odpowiadała na jakiekolwiek próby kontaktu. Mężczyzna był zrozpaczony.

Udawał nie tylko przed policjantami. Później ze łzami w oczach przed tysiącami ludzi błagał, aby porywacz oddał mu żonę i córki. Watts, patrząc prosto w kamerę, bez najmniejszego zawahania szlochał i prosił, aby się nad nim zlitować. Uwierzyło mu wiele osób. Nikt nawet nie przypuszczał, że wszystko to jest kłamstwem.

– „Odnoszę wrażenie, że to w ogóle nie jest prawda. Czuję się jak w najgorszym koszmarze, z którego nie mogę się obudzić.”

W poszukiwania kobiety i dzieci zaangażowało się wiele osób. Zdjęcia z wizerunkiem całej trójki trafiły do internetu, prasy i telewizji. Apelowano o pomoc do kogo tylko się dało. Każdego, kto mógł mieć jakiś kontakt z zaginionymi, proszono o kontakt. Zdesperowany ojciec udzielał kolejnych wywiadów. Nagle nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Aresztowano go. Okazało się, że to on sam stoi za zaginięciem żony i córek.

Ciała całej trójki odnaleziono na terenie rafinerii. Zwłoki dziewczynek przez wiele dni zanurzone były w ropie naftowej, podczas gdy ciało Shannan spoczywało w płytkim grobie. Sekcja zwłok wykazała, że ofiary zginęły poprzez uduszenie. Patolodzy stwierdzili też, że starsza córka mordercy, 4-letnia Bella, do samego końca walczyła o życie. Robiła wszystko, co mogła, aby się uratować. Przerażające jest to, że oględziny zwłok wykazały, iż dziewczynka, próbując się bronić, przegryzła sobie język.

Dlaczego mężczyzna tak brutalnie zamordował swoich najbliższych? W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że chciał ułożyć sobie życie z inną kobietą. Już od jakiegoś czasu spotykał się z koleżanką z pracy – Nichol Kessinger. Kobieta w trakcie przesłuchań twierdziła, że o niczym nie wiedziała. Gazeta „The Sun” dotarła jednak do informacji, że kobieta przed zamordowaniem Shannan i jej dzieci szukała w internecie informacji na temat tego ile może zarobić na napisaniu książki o Wattsie jako jego kochanka.

Shannan była dość aktywna w mediach społecznościowych. Co chwila wrzucała do sieci nagrania i zdjęcia, na których każdy mógł oglądać jej idealne życie. Na jednym z nich kobieta podkreślała, że jej mąż to „najlepsze, co mogło ją spotkać w życiu”. Miała wtedy wręcz łzy szczęścia w oczach.

Wszyscy byli przekonani, że właśnie tak jest. Nawet rodzice kobiety. W trakcie jednego z wywiadów, zapytani przez dziennikarkę, powiedzieli, że nigdy nie zauważyli, aby w życiu ich córki działo się coś złego. Wszystko zdawało się być w najlepszym porządku, a 34-latka zawsze była uśmiechnięta i pogodna.

Teraz do sieci wyciekło ostatnie nagranie z udziałem kobiety. Nagranie, na którym widać, jak ciężarna Watts wraca do domu, gdzie czekał na nią mąż. Mąż, który już wtedy zamordował ich córki i miał zamiar zrobić to samo z Shannan.

Stacja HLN dotarła do nagrań z kamer monitoringu jako pierwsza. Były one przymocowane do ścian domu zamordowanej, zaraz obok wejścia.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
35
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz