Home Poruszające 16-latek porwał, brutalnie wykorzystał i zamordował 6-latkę. Ciało znalazła rodzina.

16-latek porwał, brutalnie wykorzystał i zamordował 6-latkę. Ciało znalazła rodzina.

To, czego dopuścił się 16-letni Aaron Campbell, poruszyło nawet doświadczonych policjantów.

Nastolatek porwał 6-letnią Aleshę MacPhail z jej domu, zgwałcił ją i zamordował w pobliskim lesie. Zrobił to po tym, jak zaczął mieć obsesję na punkcie horroru „The Slender Man”, w którym to dzieci składały w ofierze inne dzieci tajemniczej postaci z lasu.

16-latek porwał dziewczynkę z jej domu, później zaniósł ją do lasu, brutalnie zgwałcił i zabił, a ciało porzucił w opuszczonym hotelu.

Zwykle nie podaje się danych tak młodych przestępców i nie upublicznia ich wizerunku, ale w tym przypadku sąd uznał, że wszyscy powinni dowiedzieć się kto dokonał tej odrażającej zbrodni i jak wygląda.

Nastolatek wykazał się sprytem i mimo bardzo ciężkich zarzutów cały czas racjonalnie myślał. Winę chciał zrzucić na 18-letnią Toni McLachlan, dziewczynę ojca Aleshy, Roberta MacPhaila

Matka Aleshy, Georgina Lochrane, oczywiście nie wierzyła w te obciążające dziewczynę jej byłego partnera słowa. Wszelkie dowody wskazywały na to, że winny morderstwa, gwałtu i porwania jest 16-latek.

W trakcie rozprawy młoda kobieta nie była nawet w stanie wyrazić tego, jak jest zrozpaczona.

– „Straciłam moją najpiękniejszą, najmądrzejszą i zawsze uśmiechniętą córkę. Nic się dla mnie już nie liczy.”

Alesha mieszkała z matką w Coatbridge w Lanarkshire, ale była na wyspie w Clyde, aby spędzić trzy tygodnie z tatą i dziadkami. Była tam zaledwie przez kilka dni, gdy 47-letnia babcia, Angela King, odkryła, że dziewczynka zniknęła z pokoju.

Rozpoczęto poszukiwania, w trakcie których grupa powiększała się z każdą minutą. Niestety po niecałych trzech godzinach odnaleziono zmasakrowane ciało 6-latki w opuszczonym hotelu. Rodzina do tej pory nie wierzy w to, co się stało.

– „Tęsknimy za nią tak bardzo, a nasze serca pękły na milion części. Domagamy się sprawiedliwości i chcemy, aby chłopak, który zabrał nam naszą słodką Aleshę, został ukarany.”

Alesha miała na ciele 117 ran. Obrażenia były tak brutalne, że badający ją patolog powiedział, iż nie widział nigdy czegoś takiego. Przeciwko 16-latkowi wystąpiła nawet matka, która przedstawiła w sądzie dowody obciążające go. Nawet nie chcemy sobie wyobrażać, co czuła…

Jego DNA znaleziono na całym ciele Aleshy i na jej ubraniach. Do tego został zarejestrowany na monitoringu, gdy wychodził ze swojego mieszkania we wczesnych godzinach porannych 2 lipca.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz