Home życie „Mój 34-letni mąż pokazuje swoje miejsca intymne własnej matce!”. Kobieta jest załamana.
3.00K

„Mój 34-letni mąż pokazuje swoje miejsca intymne własnej matce!”. Kobieta jest załamana.

Bliskie relacje z matką są dość powszechne wśród mężczyzn. Mimo iż panowie zakładają swoje rodziny, dla wielu właśnie matka jest wzorem i wyrocznią w wielu sprawach.

Pewna kobieta z Anglii dowiedziała się, że jej partner pokazywał swojego członka matce. Okazało się, że mężczyzna woli problemy intymne omawiać z rodzicielką niż z własną żoną czy lekarzem.

„Wczoraj odkryłam, że mój mąż miał pleśniawki na genitaliach w związku z kuracją antybiotykową. Poprosił swoją matkę, żeby zerknęła na jego członka i powiedziała, co to może być. Mąż ma 34 lata i wciąż pokazuje swoje miejsca intymne własnej matce!”

Zszokowana podzieliła się swoim problemem na forum internetowym. Nie wie, co o tym myśleć.

„To dorosły, żonaty mężczyzna i nie powinien prosić matki, żeby oglądała jego genitalia. Myślę, że to bardzo dziwne. Wiem, że to jego matka i że widywała go nago niezliczoną ilość razy, ale chyba istnieje jakaś granica wieku, kiedy nie powinno się pokazywać własnej matce bez ubrań.”

Jak się okazało, bliska relacja syna z matką ma negatywny wpływ na relacje z żoną. Kobieta uważa, że między nimi nie ma żadnych granic.

Matka mężczyzny otwiera jego listy, a jeśli przychodzi wyciąg z karty kredytowej, dzwoni do niego i wypytuje dlaczego z niej korzystał. Do kobiety zdaje się nie docierać, że jej syn jest już dorosły.

Młodej kobiecie nie podoba się zażyłość męża i jego matki. Według niej to chore. Znalazła poparcie wśród użytkowniczek forum, które też uważają, że to nienormalne, aby dorosły facet pokazywał swoje genitalia matce.

Nigdy nie powinien jej o to prosić, a ona nigdy nie powinna się na to zgadzać.

Poniżej kilka komentarzy:

– „To bardzo dziwne. Chyba że jego mama jest lekarką, ale nawet gdyby tak było nie byłabym co do tego przekonana.”

– „Właśnie spytałam o zdanie mojego faceta. Miał taką minę, jakby zrobiło mu się niedobrze i powiedział, że o coś takiego można spytać swoją żonę, ale nigdy matkę.”

– „Dziwne. Kiedyś zerwałam z facetem po tym, jak w mojej obecności jego matka zaczęła masować mu stopy, a on zaczął głośno jęczeć, zupełnie tak samo, jak podczas seksu.”

A jakie jest Wasze zdanie? Czy są jakieś granice, których nie powinno się przekraczać nawet w bliskiej relacji z matką?

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
66
Wow
Wow
52
Smutny
Smutny
44
Zły
Zły
125

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz