Home Niesamowite Kobieta prosi niegrzeczne nastolatki, aby były cicho w kinie. Jakiś czas później dostaje telefon od ich matki.

Kobieta prosi niegrzeczne nastolatki, aby były cicho w kinie. Jakiś czas później dostaje telefon od ich matki.

Gdy mąż tej kobiety został zwolniony z pracy, wiedziała, że minie trochę czasu nim będzie mogła sprawić jakąś przyjemność swojej córce.

Była jedna rzecz, którą kochająca matka chciała zrobić dla swojej córki, nim budżet zacznie się kurczyć.

Rebecca Boyd chciała pójść ze swoją córką na animowany film „Kopciuszek”. Gdy usiadły na krzesłach w kinie, pojawił się problem z nastolatkami, które siedziały za nimi.

Dwie dziewczyny zachowywały się głośno i kopały w ich krzesła. Rebecca poprosiła więc je, aby się uspokoiły. Zignorowały ją, ale to, co stało się później przykuło uwagę wielu ludzi.

Rebecca Boyd wybrała się do kina w Bessemer, w Alabamie. Jednak zamiast miłego, relaksującego wieczora spędzonego ze swoją 12-letnią córką, kobieta musiała użerać się z niegrzecznymi nastolatkami siedzącymi za nią.

Gdy zwróciła im uwagę, że zachowują się źle, dziewczyny nic sobie z tego nie zrobiły i kontynuowały. Później kobieta porozmawiała z nastolatkami i powiedziała im, jak duży wpływ ich zachowanie miało na nią i jej córkę.

Po wyjściu z kina, starszy brat dwóch dziewczyn, który był tam wraz z nimi, wrócił do domu i opowiedział o wszystkim mamie.

Rebecca nie miała pojęcia jak ekstremalne kroki podejmie matka niegrzecznych dziewczynek.

Kyesha Smith Wood nie mogła tak tego pozostawić i postanowiła odnaleźć Rebeccę. Wykorzystała w tym celu media społecznościowe. Napisała taki post:

Czytamy w nim między innymi:

– „Mogę Cię zapewnić, że dziewczynki będą surowo ukarane. To niegrzeczne, pozbawione szacunku, okropne zachowanie jest niedopuszczalne i wiszą Ci przeprosiny” – napisała.

– „Mój mąż i ja kazaliśmy im napisać do Ciebie list z przeprosinami i chcielibyśmy zapłacić za Twój kolejny wypad do kina i przekąski z ich kieszonkowego. Proszę skontaktuj się ze mną. Bardzo przepraszam za ich brak szacunku.”

Jej wiadomość odbiła się szerokim echem i w końcu Kyesha odnalazła kobietę, której szukała.

Kyesha stwierdziła, że ten incydent miał dobry wpływ na jej córki:

– „Moje dziewczynki zostały upokorzone. I to dobrze, bo powiedziałam im ‚Wiecie co, już nigdy tak nie zrobicie’” – powiedziała.

Docenia działania Rebecci i cieszy się, że wybaczyła jej córkom:

– „To najbardziej miła, łaskawa i wyrozumiała kobieta. Bardzo mi imponuje i ciągle mówię ludziom, że prawdziwą bohaterką tej historii jest ona.”

– „Wzięła na siebie ciężar zwrócenia uwagi moim córkom, gdy nikt dookoła nawet nie próbował.”

Jednak najlepsze w tej historii jest to, że obydwie rodziny zaprzyjaźniły się i spotykają się regularnie.

Dwie mamy wytworzyły więź i wierzą w tradycyjne wychowanie: gdy widzisz, że dziecko robi coś źle, a w pobliżu nie ma jego rodzica, powinieneś zwrócić mu uwagę.

Twoja reakcja?

Super
Super
54
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz