Home ludzie „Kochani u nas masakra”. Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywa osobistą tragedię.

„Kochani u nas masakra”. Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywa osobistą tragedię.

W domu Majdanów tragedia. Jeden z ukochanych psów Małgosi Rozenek-Majdan walczy właśnie o życie. Cała rodzina czuwa przy nim. Marianka przeszła operację na otwartym kręgosłupie.

Każdy, kto jest fanem Perfekcyjnej Pani Domu wie, że jej trzy pieski są dla niej oczkiem w głowie. Często wspomina o Mariance, Sisi i Lili.

Zapytana w jednym z wywiadów jakim zwierzęciem chciałaby być, gdyby mogła, powiedziała, że którymś ze swoich, bo mają cudowne życie. Niestety, gdy przychodzi choroba, sama miłość nie wystarczy.

„Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego.

To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu :'( mówię Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki <3″

Fani wyrazili już swoje współczucie i dodają otuchy Małgosi. Mamy nadzieję, że piesek wyjdzie z tego cało i już niedługo będzie w pełni sił.

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
40
Wow
Wow
28
Smutny
Smutny
198
Zły
Zły
28

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz