Home Poruszające Dopiero 9 lat po ślubie para otworzyła jeden z prezentów. Zawartość była ponadczasowa.

Dopiero 9 lat po ślubie para otworzyła jeden z prezentów. Zawartość była ponadczasowa.

Fakt, że nowożeńcom kupuje się prezenty to nic dziwnego. Najczęściej jest to koperta z pieniędzmi albo po prostu coś praktycznego, co może przydać się młodemu małżeństwu.

Ślubne podarunki zwykle otwiera się dzień po weselu. Jest jednak para, która swój ostatni prezent rozpakowała dopiero po 9 latach od ślubu. To Kathy i Brandon Gunn.

Mowa o prezencie, który otrzymali od ciotki Alison z okazji ślubu. Kobieta dała im białe pudełko, a na dołączonej kopercie widniał napis: „Nie otwieraj, aż do pierwszej sprzeczki”.

Małżonkowie obiecali uszanować to życzenie. Postawili więc prezent na półce, gdzie przeleżał 9 lat.

Oczywiście co jakiś czas zdarzały im się różne kłótnie i nieporozumienia. Ciągle jednak nie otwierali pudełka, bo uważali, że będzie to oznaka porażki.

Jak wyjaśnia kobieta:

– „Szczerze myślę, że oboje unikaliśmy zajrzenia do pudła, ponieważ oznaczałoby to naszą porażkę. Dla nas oznaczałoby to, że nie mamy tego, czego potrzeba, aby nasze małżeństwo działało – a my jesteśmy zarówno zbyt uparci, jak i zdeterminowani do tego. Zmusiło nas to do ponownej oceny sytuacji. Czy naprawdę nadszedł czas, aby otworzyć pudełko? Co jeśli to nie jest nasza najgorsza walka? Co, jeśli przed nami gorsze dni, a my nie będziemy mieli naszego pudełka? Mój wujek Bill powiedziałby: Nic nie jest tak złe, że nie mogłoby być gorsze.”

Wszystko zmieniło się pewnej nocy. Kathy i Brandon położyli swoje dzieci spać, a sami usiedli przy winie i zaczęli rozmawiać na temat zbliżającego się wesela znajomych. Zastanawiali się, co mogliby im kupić.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
163
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
17
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz