Home Niesamowite Ojciec odkopuje grób dziecka i znajduje plastikową lalkę. SZOK!

Ojciec odkopuje grób dziecka i znajduje plastikową lalkę. SZOK!

Melvin Mendoza z El Paraiso na Hondurasie opłakuje swoje niedawno zmarłe dziecko. Jego partnerka Rosa urodziła bliźnięta, ale jedno z nich zmarło przy porodzie.

Gdy mężczyzna chciał zobaczyć swoje zmarłe dziecko w dniu pogrzebu, nim trumna zostanie opuszczona do dołu, Rosa odmówiła mu. Melvin nie rozumiał dlaczego jego partnerka tak się zachowała. Stał się podejrzliwy.

Następnej nocy poszedł z przyjaciółmi na cmentarz, a to, co odkrył wywołuje szok i łzy.

Kiedy zbliżają się narodziny bliźniaków Rosa Castellanos Diaz, jedzie do szpitala oddalonego o 114 km od jej miejsca zamieszkania. Przyszła matka podróżuje sama do stolicy Hondurasu i rodzi bez obecności swojego partnera. Ale wkrótce po urodzeniu dzieci kobieta przekazuje druzgocącą wiadomość dla ojca maluchów: Jedno z bliźniaków nie przeżyło porodu! Drugie walczy o przeżycie w szpitalu.

Kilka dni później Rosa powraca do El Paraiso z trumną dla dzieci. Melvin nie daje sobie rady psychicznie z tą stratą i to Rosa zajmuje się pochówkiem. W dniu pogrzebu mężczyzna chce ostatni raz spojrzeć na swoje dziecko. Rosa odmawia mu jednak mówiąc, że personel szpitala zamknął trumnę i prosił, aby jej nie otwierać.

Dziwne zachowanie kobiety sprawiło, że przyjaciele, rodzina i Melvin mają rosnące podejrzenia.

Następnej nocy Melvin udał się na cmentarz i wykopał małą trumnę. Gdy ją otworzył, wszyscy byli w szoku. W trumnie leżała plastikowa lalka ubrana w dziecięce ciuchy…

Melvin powiadomił policję, a gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce zaproponowali mu złożenie zeznać przeciwko partnerce. Mężczyzna jednak odmówił. Melvin udał się do szpitala, aby dowiedzieć się, co dzieje się z drugim dzieckiem.

Wstrząśnięty, dowiaduje się, że to dziecko nigdy naprawdę nie istniało. Wręcz przeciwnie, Rosa nie była nawet pacjentem w tym szpitalu! Wymyśliła ciążę bliźniaczą, gdy zdała sobie sprawę, że Melvin chce zakończyć ich związek.

Jednak to, jak Rosa zdołała oszukać wszystkich i udawać ciążę bliźniaczą przez całe dziewięć miesięcy pozostaje tajemnicą.

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
26
Smutny
Smutny
46
Zły
Zły
86

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz