Home Poruszające Po dwóch dniach przeczesywania lasu właścicielka nie umie powstrzymać łez, kiedy wreszcie znajduje swojego psa.

Po dwóch dniach przeczesywania lasu właścicielka nie umie powstrzymać łez, kiedy wreszcie znajduje swojego psa.

W drugi dzień świąt Jodi O’Shea chodziła po lesie ze swoim psem, Bearem, gdy nagle stało się coś strasznego.

Gdzieś niedaleko ktoś wystrzelił z broni i Bear bardzo się przestraszył. Jodi nie miała nawet czasu na reakcję. Jej pies uciekł i zniknął gdzieś między drzewami. Był to początek ciężkiego czasu, przez jaki przeszła cała rodzina.

Jodi i jej rodzina dzień i noc przeszukiwali las w poszukiwaniu Beara, po psie nie było jednak śladu. Temperatura spadła poniżej zera i wszyscy bali się, że pies może zamarznąć.

Las był wielki, co nie ułatwiało poszukiwań.

Jodi jednak się nie poddawała. Po dwóch dniach w końcu udało się odnaleźć Beara, który dygotał z zimna pod jednym z drzew.

Jodi natychmiast go podniosła i opatuliła go w koc. Moment ich spotkania został uchwycony na filmie – trudno się nie wzruszyć, widząc emocjonalną reakcję całej rodziny.

Na szczęście tym razem wszystko się dobrze skończyło. Bear został od razu zabrany do weterynarza, który sprawdził czy wszystko z nim dobrze. Następnie pies wrócił do swojego ciepłego domu.

Zobacz spotkanie Jodi z jej psem na poniższym filmie:

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz